Vložit do kalendáře
např. Outlook či jiný kompatibilní
se standardem iCalendar.

Jarní Výlet Libeňského Sokola (JVLS)

tradiční celojednotový výlet, kvalifikace na přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti

12.4.2008

Pořadatel - oddíl:JILM

36. Jarní Výlet Libeňského Sokola

aneb 25. sraz v přírodě pražského „třížupí“

12. dubna 2008               Cholupice

Vážení rodiče, stejně jako každé jaro (a podzim) zveme nejen jilmáky a Káňata, ale i ostatní děti na tradiční společný výlet.
Toto pozvání se týká samozřejmě i Vás - rodičů, prarodičů, sourozenců, kamarádů, přátel.
Tentokráte neopustíme naše hlavní město, ale v krásném údolí Komořanského potoka si určitě jako v Praze připadat nebudete.
Program připravuje osvědčený pořadatel Zdeněk Lauschmann s pomocníky.

SRAZ všech zájemců v sobotu 12.4. 2008 v 7:45 na Palmovce u synagogy, metrem se přesuneme na nádraží Praha-hlavní,
odkud v 8:15 odjíždí vlak do Vršovic, kde přestoupíme v 8:25 na posázavský pacifik a dojedeme do Komořan (8:43).
Jízdné – stačí tramvajenka, ostatní cca 15,-Kč za jednu cestu.
S sebou : kromě dobré nálady, jídla (oheň k dispozici), pití a peněz na jízdné (cca 2x 15,-) i 10 Kč na účastnický poplatek a dále obuv
a oblečení dle počasí, pláštěnku, papír, tužku, tenisák, plavky, ručník, čepici, ešus, hygienické potřeby, mapa KČT 36 či 37, ...

Program : Po vystoupení z vlaku ihned Modrá stuha ve Vltavě a následně přesun údolím Komořanského potoka (cca 3km) s hříčkou
                na místo srazu. Začátek srazu v 11 hodin, 11 minut společným nástupem, písnička, představení jednot,organizační věci.
Po svačině pak pro malé děti od 3 do 8 (až 10) let Mini ZZZ (uvítáme pomoc rodičů při organizaci) a po jeho skončení (okolo 14h) oběd a drobné hříčky. Velcí zájemci o ZZZ (starší žactvo 1994-1997, ale můžou i mladší od cca 8 let , dorost 1991-1993) budou soutěžit od 13 do 16h. Průběžně ve volných chvílích : hry, Pamatovačka, Jazykohrátky, Vaření (bude se dělat krupicová kaše – všechny suroviny nutno mít vlastní). Proloženo obědem okolo 13:30. I letos se samozřejmě budou rozdávat Pamětní lístečky pro všechny a Modré stuhy pro ty, kteří se ráno smočí ve Vltavě.
Vyhlášení výsledků ZZZ a soutěží a zakončení srazu přibližně v 17:00, pak odchod (1,5 km) na autobus 253 nebo 139, který
nás doveze k metru a tím pak odjedeme na Palmovku – cca 18:20.
Zálesácký Závod Zdatnosti – závod trojic - určeno spíše pro členy našich turistických oddílů, ale budeme rádi, zúčastní –li se za Libeň i další zájemci z řad žáků i žákyň. S sebou pružné obinadlo, lopatka na zrobení ohniště, sirky, ostrý nůž, papír, tužku.
Klasické disciplíny. Vítězové župy v obou kategoriích postupují do finále 23.-25.5.2008 – Úpice u Náchoda.

Jilmáci a případní zájemci z řad starších žáků a dorostenců se po zakončení srazu přesunou na vlak do Komořan (18:44)
a odjedou do Dobříše (nocleh pravděpodobně v sokolovně – v jednání). V neděli pak výlet do okolí Dobříše, hry, večer návrat
do Prahy (Palmovka cca 18:45). S sebou navíc spacák, baterku, spací oblečení a přezutí do tělocvičny.

27.3.2008                                            Na setkání se všemi libeňáky se těší                            Jiří Novák ( Jirkan) , náčelník (602 284 198)