Vložit do kalendáře
např. Outlook či jiný kompatibilní
se standardem iCalendar.

Aerobik Show 2008

6 hodin cvičení, letos je akce zařazena jako Oblastní sraz cvičenců a cvičitelů aerobiku - Doškolovací seminář za podpory náčelnictva ČOS

30.11.2008

Náčelnictvo České obce sokolské, Sokolská župa Jana Podlipného,
Tělocvičná jednota Sokol Libeň – oddíl aerobiku

si Vás dovolují pozvat na tradiční cvičební a doškolovací akci

Libeňské Aerobik Show 2008

dne 30.11.2008 od 9:00 do 15:00
prezence účastníků – otevření budovy od 8:30

Místo konání:               T.J. Sokol Praha – Libeň, Zenklova 37, Praha 8 – Libeň

Dopravní spojení:        metro B – Palmovka, po té tramvají na zastávku Stejskalova či pěšky cca 5 min ulicí Zenklova okolo Divadla Pod Palmovkou a Libeňského zámečku

Pro koho je akce určena:
Letošní akce je tradičně otevřena veškerým zájemcům z řad cvičící veřejnosti, členům ČOS i jiných organizací, cvičitelům a trenérům. Akce je nově zařazena do systému doškolování České obce sokolské. Každý účastník obdrží osvědčení o účasti, které lze uplatnit pro prodloužení platnosti cvičitelské kvalifikace (pro vystavení potvrzení je nutno zaslat včas vyplněnou přihlášku).

Program bude probíhat volitelně ve dvou cvičebních sálech dle zájmu účastníků.

Hlavní téma:      Dance aerobik na několik způsobů

Čekají Vás lekce: Double dance aerobik – symetrická choreografie ve dvojicích, Dance aerobik – asymetrická choreografie, Dance class aneb co letí jinde – taneční hodina v zahraničí,  Dětský aerobik (teorie + praxe),  Dospělácký aerobik - Jak začít předcvičovat ? (základní teorie aerobiku + praxe)

Letos speciální host, který představí asymetrickou taneční choreografii a praktický návod jak ji tvořit !

Petra Jandová

Dětský aerobik představí:

Jana Šrámková

Dále se na Vás tradičně těší cvičitelé Sokola Praha - Libeň:

Martin Chlumský, Michal Filipin a Vladislav Voráč

Cena:                                                platba při prezenci na místě
Přihlášení do 14.11. -                       200,- Kč
Ostatní                                   -                       300,- Kč
Členové ČOS prokážící se při prezenci platnou členskou legitimací sleva 50,- Kč.

Na všechny účastníky se těší cvičitelé Sokola Libeň.
Podrobnosti o akci též na www.sokol-liben.cz a www.sokol.cz

V Praze 10.10.2008                                                                                                     Vladislav Voráč v.r.

Aerobik Show 2008 – 30.11.2008 – Sokol Praha Libeň

P Ř I H L Á Š K A

Jméno a příjmení           ………………………………………………………rok narození……..

Kontaktní adresa           ………………………………………………………………………..

Email ………………………………………. Tel. / Mobil …………………………………..

Jednota ……………………………………..  Župa ……………………………………

cvičitelské kvalifikace ……………………………………………………………………………..

Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu vorac@sokol.czči zašlete požadované údaje pomocí SMS na 604 958 108.