Vložit do kalendáře
např. Outlook či jiný kompatibilní
se standardem iCalendar.

Podzimní Výlet Libeňského Sokola (PVLS)

tradiční celojednotový výlet

10.10.2009

Tělocvičná jednota Sokol  Praha – Libeň si Vás dovoluje pozvat

v sobotu  10. října 2009 na  39. Podzimní Výlet Libeňského Sokola

( 28. sraz v přírodě pražských žup )

Cílem putování je tentokráte starobylý Levý Hradec s románským kostelíkem a dvě okolní návrší - Řivnáč a Stříbrník. Čeká nás barevná podzimní příroda, oběd na ohýnku i spousta kamarádů z jiných jednot. Veškerý program – hříčky, písničky, soutěže, ohniště, příjemné počasí, čistou a teplou vodu na Modrou stuhu, atd. jako obvykle zajišťuje Zdeněk Lauschmann ze Sokola Zlíchov .

Doprava tam: Nejlépe vlakem v 8:37 z Masarykova nádraží do zastávky Roztoky – Žalov (8:57).

Jízdné : nejlevněji kombinace tramvajenky a skupinové slevy nebo jízdenka SONE– cca 30,-Kč/osoba

SRAZ : 8:00 na Palmovce u synagogy, společně metrem na Masarykovo nádraží.

Program: tradiční a obvyklý, tedy - zahajovací nástup v 9:09 po vystoupení z vlaku a ihned Modrá stuha ve Vltavě. Pro zahřátí pak výstup ke kostelu na Levém Hradci (prohlídka), 10:30 Písnička a hříčka. Následně přesun na vrch Řivnáč – oběd s ohýnkem a 1-2 společné hry, pak přesun na návrší Stříbrník, cca 16:00 vyhodnocení soutěží (Jazykohátky, Pamatovačka, Vaření – brambory na loupačku), rozdání Pamětních lístečků a zakončení. Sestup k zastávce Úholičky a odjezd v 16:57 zpět na Masarykovo nádraží (17:20), Palmovka cca 18:00. Celá trasa měří jen 4km.

S sebou: oblečení a obuv dle počasí, pláštěnka, čepice, jídlo, pití (voda nebude k dispozici), nůž, lžíci, toaleťák, 10 Kč na dobrovolný srazový příspěvek a 30,- na jízdné, šátek, tužku, papír, plavky a ručník. Na skupinu lékárničku, mapu KČT č.9, propriety na vaření.

Na členy všech turistických oddílů, cvičence všestrannosti i sportovních oddílů, rodiče, kamarády a další

příznivce se za Sokol Praha-Libeň a pořadatele těší
Jiří Novák, náčelník