Vložit do kalendáře
např. Outlook či jiný kompatibilní
se standardem iCalendar.

Aerobik Show 2010

6 hodin cvičení, akce zařazena do doškolovacího systému ČOS a je podporována náčelnictvem ČOS

28.11.2010 9:00 - 15:00

Přihlášky do:19.11.2010
Pořadatel - oddíl:Cvičení aerobik, pilates, joga, BOSU, kondiční cvičení
Kontaktní osoba:vorac@sokol.cz
Adresa:Zenklova 37
Město:Praha 8

Odbor všestrannosti České obce sokolské, Sokolská župa Jana Podlipného,
Tělocvičná jednota Sokol Libeň – oddíl aerobiku

si Vás dovolují pozvat na tradiční cvičební a doškolovací akci
oblastní sraz cvičenců a cvičitelů aerobiku

Libeňské Aerobik Show 2010

konané v neděli 28.11.2010od 9:00 do 15:00
prezence účastníků – otevření budovy od 8:30

Místo konání:              T.J. Sokol Praha – Libeň, Zenklova 37, Praha 8 – Libeň

Dopravní spojení:        metro B – Palmovka, po té tramvají na zastávku Stejskalova či pěšky cca 5 min ulicí Zenklova okolo Divadla Pod Palmovkou a Libeňského zámečku

Pro koho je akce určena:
Letošní akce je tradičně otevřena veškerým zájemcům z řad cvičící veřejnosti, členům ČOS i jiných organizací, cvičitelům a trenérům. Akce je opět zařazena do systému doškolování České obce sokolské. Každý účastník obdrží osvědčení o účasti, které lze uplatnit pro prodloužení platnosti cvičitelské kvalifikace.

Pro velký úspěch letos opět opakujeme lekce  Zumba®, Port De Bras®  vedené licencovanými lektory.

Dále jsou plánovány lekce: Aerobic Class,  Dance Step Aerobic.

Jako zpestření je plánována lekce Dance Class s prvky House, Latin a Funk.

Z důvodu kapacity cvičebního sálu a zamýšlené skladby cvičebních lekcí je letos nutné včas zaslat přiloženou přihlášku. Přihláška je považována za závaznou.

V případě, že nestihnete odeslat včas přihlášku, nás můžete kontaktovat na níže uvedeném telefonu.

Všechny došlé přihlášky potvrzujeme do tří pracovních dnů.

Cena:                                    platba při prezenci na místě

Členové ČOS (Sokola) přihlášení do 19.11.     -           200,- Kč
Ostatní                                                                                  300,- Kč

Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu vorac@sokol.cz či zašlete požadované údaje pomocí SMS na 604 958 108.

Na všechny účastníky se těší cvičitelé Sokola Libeň.
Podrobnosti o akci též na www.sokol-liben.cz a www.sokol.cz

V Praze 23.10.2010                                                                                                     Vladislav Voráč v.r.

Součásti dokumentu: