Zimní (nejen) lyžařská výprava

20.-22.1.2012

Akce určena pro:starší žáci, starší žákyně
Přihlášky do:18.01.2012
Pořadatel - oddíl:VEVERKY a JILM
Město:Krkonoše

Zimní (nejen) lyžařská výprava 20.-22.1.2012

Jilmáci a Veverky Vás srdečně zvou na první výpravu v roce 2012 do Krkonoš.

Kam jedeme? Vytápěná a vybavená Ledňáčkova chalupa v Dolním Dvoře (nad Vrchlabím). K dispozici nám bude také malý lyžařský vlek s upraveným mírným svahem jen pro nás. V případě nedostatku sněhu na našem svahu půjdeme na vlek Morava (www.skifamily.cz).

Co nás čeká? Doufáme, že bude sníh a tak počítáme především:

Pro případ extrémně špatného počasí nebo nedostatku sněhu máme záložní plán.

Sraz a odjezd: Pátek 20.1.2012 na Palmovce 16:15. Přejezd na Černý Most a odjezd autobusem (17:00) do Vrchlabí (18:55), odkud se popovezeme již auty 8 km do Dolního Dvora. Doprava lyží a části batohů (popř. lyžařských bot atp.) bude zajištěna autem již z Prahy (a zpět také).

Návrat: Neděle 22.1.2012 autobusem z Vrchlabí 14:10 na Černý Most 16:30 a na Palmovku 17:00.

Stravovaní: Páteční večeře individuálně, zbytek výpravy společné stravování.

Cena výpravy: Členové turistických oddílů: 350 Kč, ostatní 420 Kč.

Cena zahrnuje: dopravu, lyžařský vlek a jídlo. Pouze v případě lyžování na vleku Morava bude cena o 100 Kč vyšší (na vleku u chalupy platíme jen režijní náklady, na Moravě běžnou cenu permanentky).

S sebou: Běžné věci na dvoudenní výpravu, zvláště: průkazku zdravotní pojišťovny, kdo lyžuje: přilba a lyžařské vybavení (boty, hole,seřízené lyže/snowboard, brýle), oteplovačky, zimní bunda, rukavice (2x), čepice, nepromokavé boty !, přezůvky, zpěvník, baterka, spacák (karymatka není třeba), hygienické potřeby, cedník (na hru :-)), jilmáci pak: pracák, groše, KPZ, BPP...

Kdo nemá lyže a chce lyžovat, je možné půjčit kompletní vybavení na místě za 160 Kč.

Vzhledem k tomu, že výprava je organizačně náročnější, prosíme o přihlášení prostřednictvím odpovědního ústřižku – bude třeba koupit místenky do autobusu. Kdo se včas neodhlásí (nejpozději ve čtvrtek 19.1.) a nepojede, zaplatí cenu místenky s jízdenkou.

Za Jilm a Veverky se těší „Řek“ Jan Přech (607 288 081)

Vložil: Jan Přech dne: 04.01.2012