Podzimní brigáda u sokolovny

8.11.2014 9 - 14:30

Akce určena pro:starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy
Město:Sokolovna

Pozor: turistické oddíly mají brigádu až v neděli 9. 11. 2014 od 9 do 13 hodin.

Milí členové a cvičenci,

Zveme všechny na podzimní brigádu u sokolovny. Pojďme společně zvelebit naši sokolovnu a její okolí!

Tím, že si řadu drobných prací uděláme vlastími silami, ušetříme peníze na akce, které vlastní silou neuděláme (např. malování sálů nebo nové šatny).

Pracujeme na svém a pro sebe. Sokol není žádná abstraktní entita - jsme to my, jeho členové, kteří jej tvoříme a jaký si náš Sokol uděláme, takový bude.

Co nás čeká? Namátkou: vyklizení uhelny; tuning sítí v sále; oprava pódia, branek, košů, můstků, krytů topení a obložení; montáž garnýží ve sborovně; dokončení bradlohrazdy; vyklučení výmladků; rovnání kostek u vrat; zametení dvora a okolo sokolovny; úklid dvora, mytí obrazu v Alšáku...

Co na sebe a s sebou? Pracovní oblečení a rukavice - sadu na dovnitř a na ven (nevíme, kdo přesně bude kde pracovat - práci rozdělíme až podle toho, kdo přijde), kromě toho si vezměte svačinu. Kdo bude mít zájem, může si ve sbotovně uvařit čaj nebo kávu.

Kdo by si chtěl zahrát Vyzvědače, stíhá! Sraz na Vyzvědače je ve 13:40 na Palmovce.

Vložil: Jan Přech dne: 03.09.2014