Se Sokolem do divadla 1/2015

Prodaná nevěsta v Národmím divadle

22.2.2015 19:00 -

Akce určena pro:mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

Se Sokolem do divadla 1/2015

Milí libeňští (nejen) sokolští příznivci divadla!

Na prvním společném podniku v tomto roce navštívíme opět Národní divadlo a opět to bude opera: tentokrát dílo z nejtradičnějších, Prodaná nevěsta od Bedřicha Smetany. Tento kus asi netřeba představovat, snad jen po znalce dodám, že tuto inscenaci režírovala Magdalena Švecová a nastudoval Ondrej Lenárd.

Představení se koná v neděli 22.2. v 19h. Sešli bychom se v 18:40 u elektronické tabule před Novou scénou směrem do Národní třídy. Zájemci nechť se hlásí mně do 29.1. 16h. Vstupenka stojí 390 Kč, pro studenty s ISIC pak polovic (prosím o zaslání fotografie ISIC, případně alespoň jejího čísla - při nákupu vstupenek je nutné něco z toho předložit; byl-li by zájem i ze stran žáků, kteří dosud nejsou studenty, po individuální domluvě by bylo, věřím, řešení možné).

Na všechny se těší Vít Jakoubek ( tel. 732733687, e-mail: vit-jakoubek@post.cz)

Vložil: Vít Jakoubek dne: 19.01.2015