51. Podzimní Výlet Libeňského Sokola

10.10.2015 8:00 - 18:30

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Rodiče s dětmi, Předškolní děti, Mladší žáci, Starší žáci, Mladší žákyně, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci, Muži, Káňata, VEVERKY a JILM
Město:Klínec

51. Podzimní Výlet Libeňského Sokola

Aneb Jubilejní 40. sraz v přírodě pražského „třížupí“

10. října 2015      Klínec

Vážené žactvo a dorostenectvo, vážení rodiče a všichni členové a příznivci libeňského Sokola,

Sokol Praha-Libeň zve všechny zájemce o podzimní přírodu z pražských žup na tradiční sraz tentokrát do Klínce (kousek vlakem směr Dobříš). Akce je určena vskutku pro všechny – proto neváhejte s sebou vzít rodiče, prarodiče a všechny přátele a kamarády! Motivem výletu bude „čtyřicítka“.

SRAZ a doprava: v sobotu 10. 10. 2015 v 8:00 na Palmovce u synagogy, (pozor Jilm má sraz u Sokolovny v 8:00 a připojí se cestou) pak pojedeme metrem na hlavní nádraží, odkud v 8:55 jede vlak směr Dobříš. V 9:44 vystoupíme v Klínci a čeká nás právě 40 m na místo srazu.

S SEBOU: jídlo na 1 den (voda nebude k dispozici), oblečení a obuv dle počasí, čepice nebo šátek, pláštěnka, nůž, papír, tužka, plavky, ručník; Peníze: 40 Kč + tramvajenka (zahrnuje skupinové jízdné a 10 Kč srazový příspěvek).

PROGRAM: Hříčky, dřevařská horečka, vaření, jazykohrátky, modrá stuha, vyřezávání lodiček z kůry… K tomu všemu procházka ke štole Čertovka, přes les Peklo a na staré hradiště nad údolím Bojovského potoka. Vaření: Soutěžní pokrm ze 40 ks libovolné počitatelné potraviny a libovolných dalších přísad (na skupinu). Oheň bude k dispozici.

NÁVRAT:  V sobotu (17:20 vlakem z Klínce) na Palmovku dorazíme v 18:30 h.

JILM: přespí po návratu v sokolovně (večer plánovány deskové hry a jiné kratochvíle) a v neděli bude pokračovat jednodenní Kolovkou po cyklotrasách proti proudu řeky Sázavy. Návrat k sokolovně bude v neděli v 18:00. Více informací ve zvláštním dopise.

1. 11. 2015                                          Na setkání se těší za libeňský Sokol Jan Přech (Řek), (607 288 081)

Vložil: Jan Přech dne: 01.10.2015