Daruj krev se Sokolem v rámci projektu "Sokolská kapka krve"

společné darování krve (nejen) pro prvodárce

15.3.2016 8:30 -

Akce určena pro:muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

V rámci projektu „Sokolská kapka krve“, jenž má za cíl motivovat všechny k dárcovství krve, zveme zájemce ke společnému odběru krve.

Pokud dosud nejste dárcem krve, již jste se rozhodli darovat krev a nechce se vám jít na první odběr samotnému, pak je tato akce právě pro vás:

Půjdeme darovat krev do Ústavu je hematologie a krevní transfuze (ÚHKT) v úterý 15.3. Sraz bude v 8:30h před hlavním vchodem do kostela sv. Ignáce na Karlově náměstí. Odběr trvá i se všemi vyšetřeními přibližně 2h a na den odběru máte nárok dle Občanského zákoníku na pracovní volno.

Před odběrem 24 h nejezte tučná jídla a nepije alkohol, 6h před odběrem nekuřte (podrobnosti o odběru jsou m.j.na stránkách www. uhkt.cz).

Zájemci nechť se prosím hlásí na níže uvedený kontakt (abychom věděli, na koho máme na srazu čekat).

Na mnoho zájemců se těší Vít Jakoubek, cvičitel a zdravotník

(tel. 732733687, e-mail: vit.jakoubek@sokol-liben.cz )

Vložil: Vít Jakoubek dne: 02.03.2016