Se Sokolem do divadla 4/2017

Mocná Afrodíté v Divadle pod Palmovkou

20.6.2017

Akce určena pro:rodiče s dětmi, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha, Divadlo pod Palmovkou

Se Sokolem do divadla 4/2017

Nazdar (nejen) libeňští příznivci divadla,

posledním představením v letošním cvičebním  roce bude Mocná Afrodíté od Woodyho Allena, které se koná v úterý 20.6. od 19hDivadle pod Palmovkou. Jedná s o komedii o tom, jak to dopadne, pokud se adoptivní otec rozhodne pátrat po matce svého adoptovaného syna. Jméno autora je jistě zárukou inteligentního humoru a diváckého úspěchu.

Sraz na představení bude v 18:40h před divadlem. Děti přivedeme po představení cca v 21:00 tamtéž.

Vstupenky stojí 140 Kč pro studenty. Na představení se přihlašujte na e-mail vit.jakoubek@sokol-liben.cz či tel. 732733687 do čtvrtku  15.6.2017 (pokud budete vědět, že půjdete, prosím nenechávejte přihlášení na poslední chvíli).

Pokud jste s námi dosud nebyli a  máte čas a chuť, přijďte, rádi vás uvidíme. Akce je otevřena všem, kteří mají čas a chuť zajít do dovadla a možná se společně poznat s některými libeňskými Sokoly jinak, než ve cvičení.

Na všechny pravidelné, ale také nové libeňské diváky a jejich přátele se těší

Vít Jakoubek, cvičitel

Vložil: Vít Jakoubek dne: 21.05.2017