Pracovka

Pořadatel - oddíl:VEVERKY a JILM
Kontaktní osoba:jilm@sokol-liben.cz
Město:Lučice

Pracovka  (23. - 25. 6. 2017)

Sraz: 16:25 na Palmovce u synagogy. Vlak odjíždí 17:04 z Praha hl. n.

Po příjezdu si postavíme v přilehlém lese přístřešky z celt a spánkem budeme nabírat síly do dvoudenní práce – sekání louky, hrabání a odvoz trávy, kopání jam na latrýnu, odpadovku, přeprava věcí ze stodoly, kácení soušek a jejich osekání, stavba lávek přes potoky. S sebou běžné věci na dvoudenní výpravu, zvláště pak sekera, pracovní oděv a rukavice, pláštěnka.

Návrat: 18:00 – 20:00 K sokolovně, záleží na tom, jak budeme stíhat udělat všechnu práci a na počtu účastníků. Upřesníme v průběhu neděle telefonicky.

Nocleh: Přespíme venku pod celtou. Celty se povezou centrálně.

Jídlo: Každý sám, bude oheň k obědům i večeřím.

S sebou: Běžné věci na dvoudenní výpravu, zvláště pak sekera, pracovní oděv a rukavice, nepromokavé boty, pláštěnka, jídlo na celý víkend, spacák a spací oblečení, baterka, uzlovačka, pracák a zpěvník, tramvajenku nebo 2 lístky, 250 Kč na jízdné a dopravu.

Více informací u PK (jilm@sokol-liben.cz)

Vložil: Pavel Lávička dne: 08.06.2017