Kreativní soutěž

Vzdělavatelská kreativní soutěž pro všechny členy

30.5.-20.6.2019

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Vzdělavatelský odbor
Kontaktní osoba:anna.holanova@sokol-liben.cz
Adresa:Praha
Město:Praha

Kreativní soutěž III.

V letošním roce jsme už psali povídku a kreslili, a v poslední soutěži se vrhneme na hudbu.

Zadání: Napiš několik slok písničky o Sokole na melodii jedné ze dvou vybraných skladeb. Melodii písniček můžeš najít na Youtube. Počet slok záleží na věku účastníka.

Na výběr je za dvou skladeb:

1. Polámal se mraveneček (ml. žactvo 2 sloky, st. žactvo 4 sloky, starší 8 slok).

Jedna sloka je: Polámal se mraveneček/ví to celá obora/o půlnoci zavolali/mravenčího doktora

2. Šestého července (ml. žactvo 1 sloku, st. žactvo 2 sloky, starší 4 sloky)

Jedna sloka je: |:Šestého července na strahovských hradbách:|/|:stáli sokolíci, stáli sokolíciv dlouhých hustých řadách?|

Ukončení: nejpozději ve čtvrtek 20. června pošli písničku mailem Ance nebo Martinovi (anna.holanova@sokol-liben.cz, martin-kubu@sokol-liben.cz) nebo ji předej napsanou na papíře osobně v cvičení, nebo přes vrátnici.

Nejhezčí sloky spojíme do jedné dlouhé písničky, kterou si spolu zazpíváme na závěrečném táboráku 27. června. Jejich autoři dostanou svůj vlastní zpěvník sokolských písní.

Na mnoho příspěvků do soutěže a společné zpívání se těší vzdělavatelé Anka a Martin

Vložil: Anna Holanová dne: 30.05.2019