Noc sokoloven v Libni

5. ročník celorepublikové akce Noc sokoloven

28.9. 18.00 - 23.00

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Starší žáci, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci, Muži, Ženy, Káňata, JILM, Veverky, Vzdělavatelský odbor
Kontaktní osoba:anna.holanova@sokol-liben.cz
Město:libeňská sokolovna

Již v pátém ročníku Noci sokoloven opět oživí sokolovny jinými aktivitami, než běžným každodenním cvičením

Program se bude s časem upřesňovat, již nyní ale víme, že budou připravené oblíbené komentované prohlídky secesní budovy sokolovny včetně prolézání katakomb, ukázky cvičení a hry pro děti. Celou akci vedou členové Sokola Libeň - můžete se v průběhu zeptat na jakékoli informace k běžné činnosti.

Vrcholem akce budou tzv. živé obrazy - stylizované fotografie, znázorňující důležité momenty historie naší jednoty.

Přijďte strávit zajímavý večer ve společnosti libeňských sokolů; pohoupat se na kruzích, podívat se na výstavu, zahrát si hru, vystoupat na půdu, vyfotit se v živém obrazu a zkrátka být na chvíli součástí sokolského dění.

Členové, kteří se chtějí zapojit do organizace, jsou vítáni, kontaktujte prosím Anku.

Vložil: Anna Holanová dne: 26.08.2019