KorOrienťák 1

bezkontaktní orientační běh v okolí libeňské sokolovny

21.-26.4.2020

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Kontaktní osoba:https://www.facebook.com/SokolLiben/posts/10158193785829233
Adresa:Zenklova 37, Praha 8
Město:Praha 8

Sokolovny otevírají venkovní cvičiště, my také! A vůbec nám nevadí, že vlastní nemáme, s tím si správný sokol poradí! Pojďte s námi cvičit - představujeme speciální KorOrienťák.

S sebou: nabitý chytrý telefon s čtečkou QR kódů a přístupem na internet.

Start:
Kde? U libeňské sokolovny.
Kdy? Kdykoliv od rána v úterý 21. 4. do večera neděle 26. 4.

Účastnit se můžete ve dvou kategoriích:
Sokol - borec, který se snaží určené kontroly oběhnout v co nejrychlejším čase a plněním úkolů se nezdržuje.
Sokolík - výletník, který se snaží navštívit co nejvíce stanovišť a splnit úkol, který tam dostane.

Jak to bude probíhat?
Na startu načtete QR kód s registrací, zadáte přezdívku a kategorii. Systém spustí měření času a můžete vyrazit.
Stanoviště jsou spíše nenápadná, aby nám je někdo neuklidil příliš brzy, možná budete muset trošku hledat. S tím vám pomůže upřesnítko na mapě. Na každém stanovišti najdete další QR kód, jehož načtením se vám zobrazí zadání úkolu. (Borci POZOR: nestačí pouze naskenovat QR kód, je třeba načíst úkol, aby se vám započítalo stanoviště, i když ho nebudete plnit.) Stanoviště můžete obejít v libovolném pořadí, dokonce některá můžete vynechat nebo se k nim vrátit další den.
Když budete chtít KorOrienťák ukončit, naskenujete cílový QR kód.

V pátek večer KorOrienťák vyhodnotíme v každé kategorii zvlášť. V kategorii Borec zvítězí ten, který navštíví všechna stanoviště v co nejkratším čase. V kategorii Výletník zvítězí každý, kdo najde všechny úkoly a užije si hodně legrace při jejich plnění.

Těšíme se na všechny nadšené sportovce!

Vložil: Vladislav Voráč dne: 20.04.2020

Součásti dokumentu: