JARNÍ SRAZ V PŘÍRODĚ a Zálesácký Závod Zdatnosti PRAŽSKÉHO TŘÍŽUPÍ

O víkendu 28.- 29. Dubna 2007 proběhne u Poděbrad již 23. Sraz v přírodě Pražského třížupí. Pořadatelem je pro tentokrát Sokol Praha – Libeň, který pro všechny stálé účastníky těchto setkání,ale i pro nové zájemce nejen z pražských žup připravuje pestrý program.

V sobotu společné hry a mezijednotové soutěže o drobné ceny. Chystáme i tradiční body programu          - Modrá stuha (koupání v přilehlé pískovně), Jazykohrátky, Pamatovačka, Vaření, večerní táborák, atd.

V neděli župní přebor v Zálesáckém závodě zdatnosti pro župy Jana Podlipného, Scheinerovu a Podbělohorskou (vítězné trojice z každé župy postoupí na přebor ČOS v ZZZ – 18.-20.5.2007, Třebíč) Kategorie : starší žactvo : ročník narození 1993-1996 , dorost : ročník narození 1990-1992.

Ubytování ve stanech, případně v poděbradské sokolovně (cca 1 km od místa srazu, 50,-Kč/osoba). Doprava nejlépe vlakem do stanice Poděbrady a dále 2 km pěšky na místo srazu přes kolonádu, kolem zámku a po lávce přes Labe k pískovně Jezero..

Bližší informace koncem března písemně na pražské župy, jednoty a též na http://www.sokol.cz

23.2.2007        Za pořadatele se těší  Jiří Novák, náčelník  (602 284 198 , e-mail : novak@pragoimex.cz)