Jak rezervovat

Rezervace se provádí výhradně online v záložce „objednávka hodin“. Můžete si zarezervovat libovolné množství hodin do jedné objednávky. Je možno vybírat z volných hodin šedé barvy, které po přidání do objednávky změní barvu na zelenou.

Pro dokončení objednávky je třeba vyplnit formulář s údaji a objednávku potvrdit.

Způsob rezervace se mírně liší s ohledem na způsob platby, proto doporučujeme prostudovat návody níže.

Platby

Platba převodem

Tento způsob je vhodný pro hráče, kteří chodí ve stejný čas a objednávají velké množství hodin najednou. Při objednání nadlouho dopředu nehrozí zabrání vašeho času jiným hráčem.

Po dokončení rezervace Vám dojde email s platebními údaji. Je však potřeba dbát na to, aby hodiny byly objednány dostatečně předem, aby platba došla na náš účet.

Jakmile je převod peněz dokončen, systém odešle na Váš email potvrzení o zaplacení. TOTO POTVRZENÍ JE NUTNÉ VYTISKNOUT A PŘI PŘÍCHODU DO SOKOLOVNY ODEVZDAT!

Platba převodem – předem za objednané kódy (vouchery)

Tento způsob je vhodný pro hráče, kteří nevědí dlouho dopředu, kdy chtějí kurt navštívit.

Před tím, než budete vybírat hodiny v kalendáři, je nutné si kurt předplatit. Je možné si předplatit jakékoliv množství hodin. Můžete vybírat mezi hodinami za 130,- Kč a za 190,- Kč. Objednávací formulář je na našich stránkách http://www.sokol-liben.cz/badminton/kody . Systém vám zobrazí kolik a kam peníze zaplatit. Je nutné vyplnit email, na který vám tyto informace přijdou taktéž a hlavně na něj obdržíte kódy, které budete zadávat v kalendáři.

Pro objednání hodin vložíte kód do políčka vedle kalendáře a stisknete uplatnit. Pokud objednáváte např. 1 hodinu a použijete 1 kód, měla by cena být nula. Po vyplnění údajů odešlete objednávku, nic již neplatíte (pokud je cena 0).

Systém vyřizuje objednávky s nulovou cenou přednostně, proto by jste měli dostat potvrzení na email během pár minut. TOTO POTVRZENÍ JE NUTNÉ VYTISKNOUT A PŘI PŘÍCHODU DO SOKOLOVNY ODEVZDAT!

Kódy na levnější a dražší hodiny jde kombinovat avšak ne zaměňovat.

Platba hotově

Platba v hotovosti je možná při příchodu do haly na vrátnici, kde si půjčíte klíče. Avšak platit v hotovosti lze pouze hodiny, které objednáte max. 10 dní předem.

V rezervaci postupujete stejně, jako by jste chtěli platit převodem. Znamená to vybrat hodinu (hodiny), vyplnit údaje a odeslat objednávku. Tím se Vaše hodina stává rezervovanou.

Rezervovaná bude minimálně 10 dní, proto můžete vyrazit na kurt bez starosti, že vám někdo hodinu zabere. Při příchodu doporučujeme odevzdat vytištěné potvrzení o rezervaci, ale není to nutností. Je to možnost, jak předejít případným zmatkům při placení.