Aktuální členské a oddílové příspěvky

Členské příspěvky lze platit i bankovním převodem!

Více informací na http://www.sokol-liben.cz/prispevky

Celkový přehled příspěvků (tabulka) ZDE.

Zvolte požadovaný oddíl:

• Před přihlášení do zvoleného oddílu se vždy předem informujte o volné kapacitě a podmínkách oddílu u vedoucího oddílu
  • v měsících červenec-srpen (školní letní prázdniny) a o státních svátcích činnost oddílů v sokolovně neprobíhá.
  • čínnost o ostatních školních prázdninách probíhá dle aktuálních informací od daného vedoucího oddílu.
  • lze platit pololetně i ročně, člen přihlášený ve druhém pololetí platí i roční známku České Obce Sokolské (obsahuje zákl. úrazové pojištění) - I. pololetí (leden-červen) II. pololetí (září-prosinec)
  • členům oddílu Rodiče a děti platící příspěvky na 2 nebo 3 hodiny týdně je nabízena 1 hod aerobiku týdně zdarma
  • Nový člen přihlášený v měsíci červnu nebo prosinci platí snížené oddílové příspěvky do konce pololetí (1 měsíc) ve výši 200,-Kč. Sleva neplatí pro oddíl Muži - posilovna.
  • člen navštěvující více oddílů musí vždy splňovat veškeré podmínky daného oddílu.