Zprávy z činnosti našich oddílů

Informace o Akademii, pozvánka na hru Vyzvědači a brigádu

informace pro rodiče, žáky a členy T.O. Jilmu a Káňat

Pozvánka na hru VYZVĚDAČI a na Brigádu ,  informace o Akademii

Vážení rodiče, dovolte, abychom Vás informovali o třech nejbližších akcích Sokola Libeň.

V sobotu 28.11.2009 od 16 hodin se koná tradiční podzimní Tělocvičná akademie. Mladší žáci se připravují na vystoupení s duchnami a je určeno pro všechny mladší žáky. Pevně doufáme, že dorazí všichni, neboť jich bohužel letos moc nechodí a vystoupení s 5 žáky by byl propadák.

Starší žáci (+dorostenci a cvičitelé) budou opět cvičit červené košile (v upravené verzi a s novou slokou).
Pro vystoupení (zaplnění celé cvičební plochy) je potřeba 42 cvičenců a tak potřebujeme opravdu každého. Děkujeme. A vás, rodiče, samozřejmě zveme jako diváky.

Ještě před akademií se uskuteční 28.ročník dobrodružné pátrací hry v uličkách Starého Města - Vyzvědači.
Hraje se v sobotu 14.listopadu 2009 od 14:30 do 18:30 v samém centru Starého Města (ulice Karlova, Husova Melantrichova, Michalská, Liliová, Anenská, Stříbrná, Řetězová, Uhelný trh, Betlémské a Anenské náměstí, ..)
Pozor:hraje se za sice minimálního, ale běžného automobilového provozu, proto ke hře zveme pouze starší 10 let.
Sraz zájemců v 12:30 na Palmovce u synagogy, návrat okolo 19:15 tamtéž. (Zájemci o vyhlášení výsledků
mohou ještě do klubovny v sokolovně – odpovědi na otázky, počítání výsledků – odchod z klubovny cca 21:15)
S sebou : oblečení a obuv dle počasí (raději teplejší + kulich, rukavice), papír, tužku, hodinky ( a dále třeba baterku, svačinu, pití, spínací špendlík, průhledné desky A5 na plánek, převlek, ...kamarády).
(Jsou 3 skupiny, které pátrají na cizích územích, chytají cizí vyzvědače na vlastním území, hledají hlavní stany protivníků, honičky, ...)

V neděli 15. listopadu od 9:00 do 13:00 bude každoroční podzimní brigáda – úklid dvora, doskočiště, dílny,
loděnice, archivu. Starší žáci, dorostenci, cvičitelé – přijďte Jilmu pomoci, ať máme v Sokole útulno. Díky.

Za JILM se na spoustu hráčů na Vyzvědačích a za Sokol na hromadu brigádníků a plný sál při akademii těší

5.11.2008                                                                                                               Jiří Novák(Jirkan), vedoucí a náčelník                                                                                                                                                          (602 284 198)

P.S. Turistický oddíl Jilm doplňuje své řady – nabízíme 4 místa pro kluky 10-14 let. Každotýdenní schůzky v klubovně
(St 16:30-19:00), víkendové výpravy (po 3 týdnech), letní třítýdenní tábor (stany, tee-pee) u Kamenice nad Lipou (3 250,-).
Za 28 let oddílem prošla skoro dvoustovka spokojených členů – kluci přijďte, rodiče podpořte je. Těšíme se.

Své řady doplňují i Káňata – přivítají kluky 6-10 let (schůzky čtvrtek 15:30 – 16:15, výpravy, tábor).

Informace se týká oddílů: JILM