Zprávy z činnosti našich oddílů

Informace oddílu starších žáků

Informace o nácviku a pozvánka na výlet na kolech

Vážení rodiče, v říjnu letošního roku uplyne 100 let od položení základního kamene sokolovny a letos si připomínáme i 125. výročí založení sokola v Libni.
K těmto výročím se chystá slavnost ve čtvrtek 8.10.2009 od 17:30 (hudba hradní stráže, Foerstrovo pěvecké sdružení, znovupoložení základního kamene, tělocvičná vystoupení).
Jedním z vystoupení je i sletová skladba pro žactvo ze sletu 1920. Nacvičujeme ji se všemi staršími žáky v běžných hodinách a i vlastní čtvrteční vystoupení bude v čase cvičení. Prosíme umožněte vašim synům pravidelnou docházku i účast na vystoupení. Aby cvičení vypadalo pěkně a důstojně, je zapotřebí 16-20 kluků. A právě tolik jich chodí cvičit. Potřebujeme tak opravdu každého.   Omluvy prosíme na tel.602 284 198, s ostatními počítáme !!!
Cvičebním úborem je červená košile (tričko, svetr), tmavší jednobarevné kraťasy (hnědá, modrá, černá, šedá), pohorky (jiné tmavé boty), tmavé podkolenky, černá čepice. Pro několik kluků máme k dispozici části historických úborů, Vás však prosíme o obstarání zbytku (kdo má více – i pro zapůjčení ostatním – děkujeme) – stačí až na vlastní vystoupení. Samozřejmě Vás zveme jako diváky.

Dále zveme starší žáky 19.-20. září na dvoudenní cyklistickou výpravu s přespáním v přírodě (celty k zapůjření).
Trasa : Libeň, Klecánky, Levý Hradec, Okoř, Budeč, Slaný, Třebíz, Peruc, Panenský Týnec, Lány, Smečno, Kladno, Přední Kopanina, Libeň. Trasa po klidných okreskách a polních a lesních cestách. Možnost zkrácení dle sil účastníků.
S sebou kolo ve 100% stavu (+ náhradní duše a nářadí), jídlo a pití, oblečení dle počasí, věci na přespání, hygienické potřeby, peníze na vstupné a pití (cca 100,-). Vše doporučujeme zabalit do brašen nebo na nosič. Přilba podmínkou.
Sraz : sobota 19.9.v 7:30 na Palmovce u synagogy. Návrat : neděle 20.9. okolo 18:30 opět na Palmovku.

10.9.2009                                                      S díky               Jiří Novák,náčelník    2 6610 9756 (zam.) , 602 284 198

Informace se týká oddílů: Starší žáci