Zprávy z činnosti našich oddílů

Členské příspěvky převodem

pro registrované členy Sokola Libeň nabízeme možnost bezhotovostní platby příspěvků

Vážené členky, Vážení členové Sokola Libeň,

od 6.9.2014 Vám nabízíme novou možnost placení příspěvků bankovním převodem. Pro lepší přehlednost jsem vytvořili systém, ve kterém zvolíte patřičný oddíl a hned vidíte kolik máte platit. Zároveň Vám bude přidělen jednoznačný variabilní symbol a tím bude Vaše platba identifikována.

Jelikož je nutné po připsání platby na náš účet orazítkovat Váš členský průkaz je nutno se krátce stavit v matrice. Platby bankovním převodem mají přednostní přístup k přepážce.

Jako další možnost Vám umožňujeme si nechat uschovat Váš průkaz v matrice, tudíž po té nebude třeba ani navštěvovat matriku.

Doufáme, že budete s novým systémem spokojeni a zrychlí nám celý proces placení příspěvků.

Pro placení příspěvků použijte nově adresu https://www.sokol-liben.cz/prispevky

Informace se týká oddílů: Rodiče s dětmi, Předškolní děti, Mladší žáci, Starší žáci, Mladší žákyně, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci, Muži, Muži - mladší - sálová kopaná, Ženy - kondiční cvičení, Ženy - seniorky, Ženy - všestrannost, Odbíjená - neděle, Kulturistika, Káňata, VEVERKY a JILM, Šplh na laně, Přetah lanem, Přispívající / necvičící člen
Vložil Vladislav Voráč dne 06.09.2014