Zprávy z činnosti našich oddílů

Zjednodušení způsobu placení příspěvků bankovním převodem

členům, kteří platí příspěvky bankovním převodem, umožňujeme další zjednodušení.

Nabídka pro členy platící příspěvky bankovním převodem

Pokud platíte členské příspěvky bankovním převodem, tak Vám nově umožňujeme:

1) uložit si členský průkaz v matrice, po té Vám po připsání platby na náš účet budou automaticky vylepovány členské známky ČOS a Vy se o nic nemusíte více starat

2) pokud nechcete si u nás ukládat členský průkaz, můžete kdykoli po potvrzení připsání platby na náš účet vhodit členský průkaz do schránky s označením ,,MATRIKA“ v přízemí budovy vlevo od vrátnice.

Po vyřízení do cca týdne si opět průkaz vyzvednete ve vrátnici po předložení průkazu totožnosti či např. tramvajenky.

3) po potvrzení připsání platby na náš účet se stavit v matrice pro vylepení známky ČOS. Máte přednostní přístup k přepážce.

Doufáme, že uvedená nabídka Vám zjednoduší placení příspěvků a ušetří čas ve frontách.

Informace se týká oddílů: Rodiče s dětmi, Předškolní děti, Mladší žáci, Starší žáci, Mladší žákyně, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci, Muži, Muži - mladší - sálová kopaná, Ženy - kondiční cvičení, Ženy - seniorky, Odbíjená - neděle, Kulturistika, Káňata, VEVERKY a JILM, Přispívající / necvičící člen
Vložil Vladislav Voráč dne 28.01.2015