Zprávy žactva (časopis)

Informace o akademii pro rodiče ml. žáků

informace o nácviku, vystoupení a průběhu celé akademie

Vážení rodiče,

21.11.2015 od 16h proběhne ve Strnadově sále již tradiční tělocvičná akademie. Mladší žáci zde budou mít vystoupení se stepy - náčiní, se kterým se na běžném cvičení nesetkají.

Této skladby se zúčastní VŠICHNI mladší žáci, a proto nácviky probíhají v běžných hodinách.

Vzhledem k tomu, že někteří žáci chodí pouze úterky nebo čtvrtky, proběhne ještě před vystoupením generální zkouška, kde se kluci rozdělí do dvojic, ve kterých budou cvičit. Sraz mladších žáků je tedy o něco dříve ve 14:45h v šatně, odkud všichni společně půjdeme do tělocvičny.

Po celou dobu akademie budou žáci usazeni na lavičkách v předních řadách, odkud budou moci sledovat všechna vystoupení. Po skončení akademie (cca v 17:30) se společně vrátíme zpět do šatny.

Úbor pro žáky je stejný jako v běžném cvičení. Bílé tričko se znakem a modré trenýrky.

Za cvičitele se těší

Tomáš Mach – tel.:728873979 email: mach.sokol@gmail.com

Informace se týká oddílů: Mladší žáci
Vložil Tomáš Mach dne 10.11.2015