Skipping Boys

Věková kategorie:dorostenci (15 - 17 let), muži (18 - 65 let)
Cvičí se: úterý 19 - 21 hod
pátek 17 - 19 hod
Místo:
Vedoucí:Jan Dostál, 721146039, DostalHonza@seznam.cz

Popis činnosti:

Jsme jedním z nejstarších týmů v České republice, se skákáním jsme začali v roce 2008, tým jsme založili o dva roky později. Vyrostli jsme v Sokole Libeň, kde také tým vznikl a nadále se rozvíjí. Hlavní aktivitou našeho týmu zůstávají vystoupení, pořádání workshopů a popularizace Ropeskippingu v České republice.

Objevili jsme se například v Československo má talent, ve spolupráci s VZP natočili tutoriály na Ropeskipping, s Českou televizí točili díl pořadu Faktoru U. Minulý rok jsme zazářili na Mistrovství světa v Ropeskippingu v Paříži a letos na Mistrovství světa v Portugalsku. Spolupracujeme se slovenským týmem Crazy Jump a dalšími ropeskippingovými týmy. Nejvíce času ale trávíme tréninkem a přípravou na vystoupení. Baví nás dělat takové věci, při kterých obecenstvu padá čelist. Mezi klienty, se kterými jsme spolupracovali, patří: Škoda, Fernet Stock, Česká televize, McDonalds, VZP, Prima, Tesco, Flaming Nights, Apla, For Kids a mnoho dalších.
Příspěvky:Chcete-li naše vystoupení, kontaktujte nás na Info@skippingboys.cz
Počet členů:3-5
WWW stránky:http://www.skippingboys.cz
email oddílu:Info@skippingboys.cz

Ping-Pong - pro členy

Věková kategorie:muži (18 - 40 let), ženy (18 - 40 let), senioři (41 - 100 let), seniorky (41 - 100 let)
Cvičí se:
Místo:balustráda, 2.patro nad velkým sálem
Vedoucí:

Popis činnosti:

Volný ping-pong pro členy Sokola Libeň nad 18 let.
Rezervace hodin probíhá ve vrátnici sokolovny, některé hodiny nelze z důvodu řušení činnosti v velkém sále rezervovat.
Permanentku je nutné zakoupit předem v matrice Sokola (spolu s předložením členského průkazu).
Při příchodu na hodinu pak pan vrátný procvakne patřičné číslo na permanentce.
Příspěvky:
dospělí (10 vstupů - permanentka)-roční příspěvek ČOS 500,- Kč