Skipping Boys

Věková kategorie:dorostenci (15 - 17 let), muži (18 - 65 let)
Cvičí se: úterý 19 - 21 hod
pátek 18 - 20 hod
Místo:
Vedoucí:Jan Dostál, 721146039, DostalHonza@seznam.cz

Popis činnosti:

Jsme nejstarší a nejdéle vystupující tým v České Republice. Se skákáním jsme začali na podzim v roce 2008, v době, kdy Ropeskipping byl ještě v plenkách a nikdo ho neznal, nebyli zde žádní trenéři, soutěže ani workshopy. Vyrostli jsme v Sokole Libeň, kde také náš tým vznikl a nadále se rozvíjí.

Za 10 let našeho působení, máme za sebou již pěknou řádku vystoupení, workshopů a soutěží. Dnes patříme ke špičce v ČR a k TOP 10 týmům Světa :)

Mezi naše klienty, s kterými jsme spolupracovali, se řadí jména jako Škoda auto, Fernet Stock, Česká televize, Seat, McDonalds, Nutrend, VZP, TV Prima, Decathlon, Česká obec sokolská, FC Viktorka Plzeň, Rainbow Run, Ynspirology a mnoho dalších.

Spolupracujeme se slovenským týmem Crazy Jump a mnoha dalšími českými i zahraničními týmy.

Budujeme Ropeskipping, Ropeskipping buduje nás!

---> info@skippingboys.cz
Příspěvky:Chcete-li naše vystoupení, kontaktujte nás na info@skippingboys.cz
Počet členů:5-8
WWW stránky:http://www.skippingboys.cz
email oddílu:Info@skippingboys.cz

Ping-Pong - pro členy

Věková kategorie:muži (18 - 40 let), ženy (18 - 40 let), senioři (41 - 100 let), seniorky (41 - 100 let)
Cvičí se:
Místo:balustráda, 2.patro nad velkým sálem
Vedoucí:

Popis činnosti:

Volný ping-pong pro členy Sokola Libeň nad 18 let.
Rezervace hodin probíhá ve vrátnici sokolovny, některé hodiny nelze z důvodu řušení činnosti v velkém sále rezervovat.
Permanentku je nutné zakoupit předem v matrice Sokola (spolu s předložením členského průkazu).
Při příchodu na hodinu pak pan vrátný procvakne patřičné číslo na permanentce.
Příspěvky:
dospělí (10 vstupů - permanentka)-roční příspěvek ČOS 500,- Kč