Skipping Boys

Věková kategorie:dorostenci (15 - 17 let), muži (18 - 65 let)
Cvičí se: úterý 19 - 21 hod
pátek 18 - 20 hod
Místo:
Vedoucí:Jan Dostál, 721146039, DostalHonza@seznam.cz

Popis činnosti:

Jsme nejstarší a nejdéle vystupující tým v České Republice. Se skákáním jsme začali na podzim v roce 2008, v době, kdy Ropeskipping byl ještě v plenkách a nikdo ho neznal, nebyli zde žádní trenéři, soutěže ani workshopy. Vyrostli jsme v Sokole Libeň, kde také náš tým vznikl a nadále se rozvíjí.

Za 10 let našeho působení, máme za sebou již pěknou řádku vystoupení, workshopů a soutěží. Dnes patříme ke špičce v ČR a k TOP 10 týmům Světa :)

Mezi naše klienty, s kterými jsme spolupracovali, se řadí jména jako Škoda auto, Fernet Stock, Česká televize, Seat, McDonalds, Nutrend, VZP, TV Prima, Decathlon, Česká obec sokolská, FC Viktorka Plzeň, Rainbow Run, Ynspirology a mnoho dalších.

Spolupracujeme se slovenským týmem Crazy Jump a mnoha dalšími českými i zahraničními týmy.

Budujeme Ropeskipping, Ropeskipping buduje nás!

---> info@skippingboys.cz
Příspěvky:Chcete-li naše vystoupení, kontaktujte nás na info@skippingboys.cz
Počet členů:5-8
WWW stránky:http://www.skippingboys.cz
email oddílu:Info@skippingboys.cz

Ping-Pong - pro členy

Věková kategorie:muži (18 - 40 let), ženy (18 - 40 let), senioři (41 - 100 let), seniorky (41 - 100 let)
Cvičí se:
Místo:balustráda, 2.patro nad velkým sálem
Vedoucí:

Popis činnosti:

Volný ping-pong pro členy Sokola Libeň nad 18 let.
Rezervace hodin probíhá ve vrátnici sokolovny, některé hodiny nelze z důvodu řušení činnosti v velkém sále rezervovat.
Permanentku je nutné zakoupit předem v matrice Sokola (spolu s předložením členského průkazu).
Při příchodu na hodinu pak pan vrátný procvakne patřičné číslo na permanentce.
Příspěvky:
dospělí (10 vstupů - permanentka)-roční příspěvek ČOS 500,- Kč
+ permanentka 10 vstupů 750,- Kč

Vzdělavatelský odbor

Věková kategorie:muži (18 - 65 let), ženy (18 - 65 let), senioři (65 - 100 let), seniorky (65 - 100 let)
Cvičí se:
Místo:
Vedoucí:Anna Holanová, anna.holanova@sokol-liben.cz

Popis činnosti:

- správa archivu a krojového depozitáře
- reprezentace Sokola
- kulturně-vzdělávací činnost
- vedení spolkové knihovny

Činnost pro členy a veřejnost:
- poradenství v oblasti sokolských krojů a historie Sokola
- výpůjčky předmětů z archivu a depozitáře spolku pro badatelské, výstavní a vzdělávací účely
- prohlídky budovy sokolovny v Praze – Libni
- zajištění krojovaných Sokolů na slavnosti a pietní akty, výpomoc s organizací slavností a pietních aktů

Chcete se zapojit?

Uvítáme:
- darované předměty se sokolskou a národopisnou tematikou
- příběhy členů Sokola a pamětníků
- náměty na soutěže pro děti, nápady, kam zajít na výstavu, či tipy na zajímavý film či divadelní hru spojenou se Sokolem Členové jsou též vítáni v případě, že se chtějí přímo zapojit do přípravy běžné činnosti nebo se stát krojovanými reprezentanty Sokola.

Veškeré dotazy, nápady, náměty a návrhy, jakožto i objednávky prohlídek budovy sokolovny a žádosti o vyslání jednotky krojovaných směřujte prosím na e-mail vedoucí vzdělavatelského odboru a koordinátorky libeňských krojovaných anna.holanova@sokol-liben.cz
Příspěvky:členem oddílu může být jakýkoli člen Sokola Libeň, žádné další příspěvky nejsou požadovány