Informace o letním táboře Káňat 2005

Pro koho: Tábor je určen pro děti od 1. do 4. třídy. Základní podmínkou je čtení a psaní.

Termín: od soboty 9.7. do neděle 24.7.2005

-sraz: v sobotu 9.7. v 13.15 na smíchovském nádraží před pokladnami ( vlak: 13.43 Šohaj)

-návrat v neděli 24.7. v 18.40 na libeňském nádraží ( vlak : 18.38 Košičan)

Máte-li zájem, můžete svou ratolest dopravit na tábořiště sami. Je to však nutné dát vědět co nejdříve(do poloviny června). Pokud se najdou rodiče s nabídkou odvozu věcí a batohů na tábor, budeme velmi rádi.

Místo: Tábor je asi 2km od vesnice Pokřikov (na SV od Hlinska). Táborová louka je ze tří stran obklopena lesem, ze dvou stran potůčky, rybník na koupání je nedaleko (200m).

Adresa: Poštu lze zasílat na adresu:          Letní tábor Sokola Libeň

prodejna Pokřikov

pošta Raná

539 72

Program: jednodenní, vícedenní i noční výpravy, celotáborová hra, lovení bobříků, koupání, matche ve fotbalu, softu i u v ufíjené, tábornické dovednosti, hry a hříčky v lese i na louce, sedání  u ohně s kytarou a další opravdové zážitky.

Bydlení: Spát budeme na dřevěných postelích v klasických stanech s podsadou, proto si s sebou jistě vezměte karimatku a spacák. Tábor bude vybaven kuchyní, jídelnou ( společné s oddílem Jilm) a soc.zařízením (latríny).

Stravování: Vařit si budeme sami za pomoci vedoucích. Jídlo 5x denně, pitný režim (šťáva, čaj). Začínáme sobotní večeří.

Cena a  způsob placení: 2300 Kč .Platit je možno hotově v matrice (přízemí vpravo) nebo složenkou (k vyzvednutí v klubovně, var.symbol – rodné číslo). Podmínkou účasti jsou i zaplacené členské příspěvky na r. 2005. Je třeba, aby byl tábor zaplacen do 23.6.2005.

Posádka: 15-18 dětí ( 3 družiny), vedoucí : Sabina Pejsarová (hl. vedoucí), Alena Duchačová, Barbora Matiášová, Martina Kaplanová; zdravotník: Vít Jakoubek (Jilm).

Seznam věcí: Počítejte s různým počasím. Všechny věci zabalit do velkého batohu (40-70l) a malého batůžku (do vlaku,jídlo). Nezapomeňte také na seznam věcí (popř. kopii pro vedoucí) – ušetříte nám tak čas a energii.

Oblečení:                                           Spaní a chození:                    Různé:

min 12x spodní prádlo a ponožky      karimatka                               sešit

4x tlusté ponožky                               spacák                                   náplasti a pružné obinadlo

oblečení na spaní                               igelit 2x2 m (celta)                  známky, koresp. lístky

5x tričko kr.rukáv                                pohorky                                  dopisní papír

2x tričko dl.rukáv                                sportovní obuv (tenisky)         tužka, propiska

1x zelená či flan. košile                      boty do vody                           5 kolíčků, provázek 5m

2x svetr či mikina                               holinky, sandále                     zavírací nůž

2x tepláky                                           malý batoh(20-30 l)                uzlovačka 2m

šusťáky                                              velký batoh (40-70 l)               baterka(+ náhradní baterie)

2x kraťasy                                                                                         toaletní papír (1 role)

větrovka ( šusťákovka)                      Jídlo a hygiena:                       kapesné: 150 Kč

slušné kalhoty + kraťasy                   2x utěrka

čepice proti slunce                            ešus + lžíce  + plecháček                  Nepovinné, ale hodí se:

bavlněný šátek                                   láhev na vodu (1,5 l)                           karty,knížka,hud. nástroj

pláštěnka                                           2xručník  + žínka                                fixy, pastelky

plavky                                                 mýdlo + šampon                                plyšák

oddílové tričko ( kdo má, kdo ne tak bílé)      krém + opalovací krém          šití

pytel na špinavé prádlo                      hřeben, jelení lůj                                 nůžky, lepidlo

10xkapesník                                       pasta + kartáček

Na tábor nepatří walkmany, šperky a jiné cennosti.

Léky: Pokud dítě pravidelně užívá léky, je třeba, aby bylo vybaveno dostatečnou zásobou. Je nutné aby na každé krabičce bylo jméno dítěte a jak často se lék užívá. Léky, které bude mít dítě s sebou, prosím uveďte také v bezinfekčnosti.

Důležité: Obálku s bezinfekčností a kartičkou pojištěnce (kopií) odevzdat na srazu.

Předtáborové setkání rodičů: Protože žádný dopis nemůže nahradit osobní kontakt, rádi bychom se s Vámi setkali. Jako nejvhodnější termín se nám zdá čtvrtek 16.6. po schůzce ( 16.45- 17.30). Prosím, pokuste se přijít, velmi nám tím pomůžete při přípravě tábora. Pokud Vám termín nevyhovuje, neváhejte použít ostatní možnosti kontaktu.

Těší se Alena Duchačová, Sabina Pejsarová a všichni ostatní

Kontakt: Alena Duchačová: 608 731 421, 284 824 969, nebo duchacovaa@seznam.cz

Přihlášky odevzdávejte v klubovně co nejdříve, nejpozději do 16.6.2005 („kdo dřív přijde, ten dřív mele“).

Počet míst omezen!!