Cvičení starších žákyň, dorostenek a žen v ,,novém kabátě''

Ve stejné době (od 18 – 19 hod), ale v trošku novém kabátě, i letos cvičí starší žákyně. V pondělí klasika v duchu Tyrše – střídáme různá nářadí, zbývá čas i na hry, hrátky a soutěže.

Pomoc, nové nápady a inspiraci nám dodávají zkušení cvičitelé Vladislav Voráč a Martin Chlumský. Doufáme, že i nadále najdou čas a ještě chvíli s námi vydrží.

Ve čtvrtek jsme začali cvičit aerobic spojený s troškou posilování – hlavně tam, kde je třeba. Navíc jsme čtvrteční hodinu otevřeli i pro dívky, ženy a maminky, které mají chuť se hýbat. Cvičení je zcela zdarma pouze s podmínkou platného členství v Sokole.

Naše jednota je „unikátní“ tím, že zde cvičí více chlapců než dívek. To je málo kde. Takže dívky přijďte nám pomoci trošku zdolat „mužskou“ převahu.

Na všechny zájemce se těšíme v pondělí a čtvrtek v uvedených hodinách v Sokole.

Cvičitelky Sabina Pejskarová a Iva Duchačová

Informace na t.č. 57214518, 6840866

Předškolní děti

Naše jednota nezapomíná ani na ty nejmenší. V pondělí a čtvrtek od 16. do 17. h. cvičí předškolní děti pod vedení cvičitelky Ivy Duchačové , Jarky Nehasilové a Jiřiny Novotné.

Letos máme v „předškolňatech“ přihlášeno zatím 42 dětí a průměrná účast na cvičení je 17 dětí. K nejvěrnějším sokolíčkům patří Ticháčková A. ( od září chyběla 3x ), Křížek M. ( chyběl 4x ), Melicharová P. a Adámková A. ( 5x ), Momany T. ( 6x ), Veselá E. ( 7x ).

Poslední hodiny jsme věnovali především přípravě na závody v míčovém trojboji, které se uskutečnily 24. 11. 2001 v TJ Sokol Karlín. Za Sokol Libeň nastoupila dvě družstva – dívky – Melicharová P., Ticháčková A., Kotěšovcová A. a Košatková Z. chlapci – Brůžek J., Tatíček M., Fiedor M. a Křížek M.

Za veliké konkurence 150 dětí z různých jednot družstvo dívek Sokol Libeň obsadilo 3. místo a v jednotlivcích – dívky vyhrála naše Petra Melicharová.

Součástí sobotních závodů bylo i vyhodnocení Župního přeboru v míčovém trojboji.

1. místo obsadilo družstvo Sokol Libeň – dívky a na 3. místě bylo vyhlášeno družstvo Sokol Libeň – chlapci. V jednotlivcích – chlapci skončil na 3. místě náš Fiedor Mikuláš a naše dívky naprosto rozprášily konkurenci – 1. Melicharová Petra, 2. Ticháčková Alena, 3. Kotěšovcová Anna. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší jednoty.

V našich dalších hodinách se budeme i nadále věnovat cvičení na nářadí, ale bude čas i na hry, různá říkadla a soutěže. V novém roce začneme připravovat program na březnovou akademii.

Hodně pohody a především zdraví našim sokolíčkům a i rodičům přeje

Iva Duchačová cvičitelka

Informace: t.č. 6840866