Mikulášská aerobik show

přijďte si zacvičit na tradiční akci Sokola Libeň - termín přihlášek prodloužen do 2.12. POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !

4.12.2011 9:00 - 15:00

Pořadatel - oddíl:Ženy - kondiční cvičení
Kontaktní osoba:Vladislav Voráč
Adresa:Zenklova 37
Město:Praha 8

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - TERMÍN PŘIHLÁŠEK PRODLOUŽEN DO 2.12.2011 !

Tělocvičná jednota Sokol Libeň – oddíl aerobiku

pod záštitou Odboru všestrannosti České obce sokolské a ve spolupráci s fitness Euforie
si Vás dovolují pozvat na tradiční cvičební a doškolovací akci
oblastní sraz cvičenců a cvičitelů aerobiku

Libeňské Aerobik Show 2011

konané v neděli 4.12.2011 od 9:00 do 15:00

prezence účastníků – otevření budovy od 8:30

Letos ve znamení množství novinek a méně známých stylů !

Místo konání:              T.J. Sokol Praha – Libeň, Zenklova 37, Praha 8 – Libeň

Dopravní spojení:        metro B – Palmovka, po té tramvají na zastávku Stejskalova či pěšky cca 5 min ulicí Zenklova okolo Divadla Pod Palmovkou a Libeňského zámečku

Pro koho je akce určena:

Letošní akce je tradičně otevřena veškerým zájemcům z řad cvičící veřejnosti, členům ČOS i jiných organizací, cvičitelům a trenérům. Akce je opět zařazena do systému doškolování České obce sokolské. Každý účastník obdrží osvědčení o účasti, které lze uplatnit pro prodloužení platnosti cvičitelské kvalifikace.

Mezi prezentované hodiny budou patřit (změna programu vyhrazena):

FitJazz®

Nový taneční směr určený ženám, které si chtějí zatančit a zároveň udělat něco pro svou postavu. Inspirace jazzovým tancem, speciální posilovací a formovací systém, taneční variace, strečink. Cvičí se především na jazzovou a soulovou hudbu (Louis Armstrong, Frank Sinatra, Aretha Franklin a další).
Je určen široké veřejnosti, protože je jednoduchý a jednotlivé kroky jsou snadno naučitelné.

STABY®

Trénink s tyčí Staby vyžaduje vždy sílu, energii a aktivaci nervového systému a záleží pouze na Vás, jakou intenzitu do cvičení můžete vložit a vložíte. Při cvičení se Staby se Vaši klienti procvičí a zdokonalí v několika důležitých vlastnostech vašeho těla, jako jsou koncentrace, stabilita, koordinace, rovnováha atd.

BAKKA BOARD®

Jedná se o cvičení na odpružených boardech (stepech), které vychází z klasického step aerobiku. Díky funkčnímu odpružení Bakka board nabízí rozšířenou škálu zdravotně nezávadných a pohodlnějších cvičebních prvků.

Hit-Dance

Hit dance kombinuje jednoduché taneční a aerobikové prvky do komplexního celku, ve kterém procvičíte a protáhnete celé tělo. Hit dance využívá speciální efekty a uvolněnou atmosféru pro jedinečný taneční zážitek všech účastníků. Přijďte si zatančit na nejlepší hity od 60. let až po současnost, užít si skvělou taneční atmosféru a načerpat inspiraci pro návštěvu diskoték....

Fortess

Nový taneční styl, který se snaží kombinovat latinsko-americké prvky v kombinaci s moderním tancem. Základem jsou jednoduché taneční kroky, do kterých je postupně zapojován vršek těla, který je dotvořen pohybem paží. Tanec je založen na kombinaci aerobní a anaerobní zóně, kde dochází ke střídání rychlé části s pomalejší. Při tanci je zapojeno celé tělo, převážně však jde o partie středu těla, hýždí a končetin.

Z důvodu kapacity cvičebního sálu a zamýšlené skladby cvičebních lekcí je letos nutné včas zaslat přiloženou přihlášku. Přihláška je považována za závaznou.

Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu vorac@sokol.cz či zašlete požadované údaje pomocí SMS na 604 958 108.

Všechny došlé přihlášky potvrzujeme do tří pracovních dnů.

Cena: (platba při prezenci na místě)

Členové ČOS (Sokola) přihlášení do 27.11.       -                       300,- Kč

(po předložení platné legitimace ČOS)

Ostatní                                                                                     500,- Kč

Na všechny účastníky se těší cvičitelé Sokola Libeň. Podrobnosti o akci též na www.sokol-liben.cz a www.sokol.cz

V Praze 8.11.2011                                 Mgr. Martin Chlumský                                       Vladislav Voráč v.r.

Vložil: Vladislav Voráč dne: 19.01.2011

Součásti dokumentu: