Pražské sokolské slavnosti - cvičenci skladby Dávej, ber!

Průběh zkoušek a vystoupení

12.-13.5.2012

Akce určena pro:starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky
Pořadatel - oddíl:Starší žáci, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci
Město:TJ Sokol Královské Vinohrady

Vážení rodiče,

Pražské sokolské slavnosti (12-13.5.2012) se nám přiblížily a proto Vám přinášíme informace o průběhu zkoušky a vystoupení. Vše se koná v sokolovně TJ Sokol Královské Vinohrady na okraji Riegerových sadů (Polská 2).

Zkouška v TJ Sokol Královské Vinohrady (sobota 12. 5. 2012)

Sraz: v 13:30 na Palmovce U Synagogy.

S sebou: cvičební úbor (bílé triko), obuv, svačina, pití, členská legitimace, 40 Kč, plavky, ručník, mýdlo. (Po zkoušce využijeme možnosti plavání v bazénu Sokola Vinohrady)

Návrat: mezi šestou a sedmou hodinou na Palmovku.

Generálka + Vystoupení (neděle 13. 5. 2012)

Sraz: v 10:30 na Palmovce a přesun na Vinohrady.

Zahájení generálky v 11:30 hod. Srdečně zveme všechny rodiče na veřejnou generálku.

Zahájení akademie je v 15:00 hod. Vstup volný, místa pouze ke stání do zaplnění kapacity haly.

Návrat: mezi šestou a sedmou hodinou na Palmovku.

S sebou: cvičební úbor(sletový)

bílé boty

bílé ponožky

pití (alespoň 1 litr)

větší svačina

průkaz ČOS

Pokud si pro dítě přijdete na Vinohrady, nebo bude moci odejít samo, dejte prosím dítěti s sebou lísteček, že může odejít (děti mladší 15 let). Nebo nám pošlete po dítěti kontaktní číslo na které můžeme dát informace o případném zpoždění, či předčasném návratu.

Nácviky jsou velmi náročné, ale jsme rádi, že jsme udělali velké pokroky. Přejme si tedy, aby první vystoupení nedopadlo jinak než zdarem a abychom neztráceli chuť do další práce; předvedena nebude celá skladba, ještě nám kousek k nacvičení zbývá. Tak ať se ji doučíme rychle a s dobrou náladou!

Za všechny nacvičující se těší

Anka Holanová

veškeré připomínky a dotazy směřujte, prosím, na e – mail: davej.ber@sokol-liben.cz nebo na telefon 731 906 731 (A. Holanová)

Vložil: Anna Holanová dne: 08.05.2012