Podzimní Výlet Libeňského Sokola (PVLS)

28.9.2013 7:15 - 18:00

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Káňata, VEVERKY a JILM
Město:Příbram - Březové Hory

47. Podzimní Výlet Libeňského Sokola

aneb 36. sraz v přírodě pražského „třížupí“

28. září 2013      Příbram

Vážené žactvo a dorostenectvo, vážení rodiče a všichni členové a příznivci libeňského Sokola!

Letní tábory již máme za sebou, ale pobyt v přírodě nás zdaleka neomrzel a proto rádi přijímáme pozvání Sokola Březové Hory na tradiční podzimní sraz v přírodě. Tentokrát pojedeme do Příbrami. Čeká nás kromě klasického programu (modrá stuha, pamatovačka...) také návštěva hornického muzea na dole Anna. Tato akce je určena vskutku pro všechny – proto neváhejte s sebou vzít rodiče, prarodiče  a všechny možné přátele  a kamarády!

SRAZ : v sobotu 28.9. 2013 v 7:15 na Palmovce u synagogy, pak pojedeme metrem B na Smíchovské nádraží, odkud v 7:55 jede autobus náhradní autobusové dopravy do Příbrami.

S SEBOU: jídlo a pití na celý den (voda nebude k dispozici), peníze na jízdné a vstupné (cca 170 Kč) a 10 Kč na účastnický poplatek a dále obuv a oblečení dle počasí, pláštěnku, papír, tužku, plavky, ručník, čepici, šátek, sirky, mapa KČT č. 38 (kdo má)... K obědu bude oheň.

PROGRAM: V 9:15 zahajovací houf na nádvoří dolu Anna, následně prohlídka muzea a hra „Poznej Březové Hory“. Kolem 11:30 přesun do lesa k rybníku Pecovák, oběd a modrá stuha. Dále pak hry v přírodě a lanové techniky. Asi  v 15:45 ukončení a odchod na autobus.

NÁVRAT:  Autobusem z Příbrami (16:40 nebo 17:02 – podle míst) na Prahu- Smíchov  (17:40 resp. 18:00). Na Palmovku dorazíme cca v 18:15 h. (Mladší pošleme přednostně dříve).

RŮZNÉ: Jilmáci a případní  další zájemci z řad staršího žactva a dorostenectva (které mezi sebou velmi rádi uvidíme)  budou o víkendu pokračovat kolovkou. Podrobnější informace ve zvláštním dopise ke stažení níže.

3.9.2013          S přáním pěkného počasí se na setkání těší za libeňský Sokol Jan Přech (Řek), (607 288 081)

Vložil: Jan Přech dne: 09.09.2013

Součásti dokumentu: