Vložit do kalendáře např. Outlook či jiný kompatibilní se standardem iCalendar.

Warning: date_timestamp_get() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in /data/web/virtuals/51345/virtual/www/engine/main.php on line 3380

Přidat do Google kalendáře Vložit do Google kalendáře (Google účet, Gmail)

Přidat do kalendáře Outlooku WEB App Vložit Outlook WEB kalendáře (Microsoft účet či Office 365)

Výstava Pod křídly Sokola

návštěva výstavy o historii Sokola s cvičitelským doprovodem

18.9.2013 15:30 - cca 1

Kontaktní osoba:anka184@seznam.cz
Město:Praha - Žižkov

Milí žáci, milé žákyně, rodiče, sourozenci a kamarádi,
zveme vás na výstavu Pod křídly Sokola, konanou ve Vojenském historickém ústavu na Žižkově.
Sraz: ve středu 18. září v 15.30 u synagogy na Palmovce
Návrat: mezi šestou a půl sedmou hodinou opět na Palmovku
S sebou: Opencard nebo dva půlhodinové lístky na MHD. Na výstavu je vstup volný.
Program: Ze srazu pojedeme metrem na Florenc a z ní potom pěšky do VHÚ. Zde si prohlédneme výstavu, přehledně mapující historii Sokola, stejně tak jako jeho současný význam. Uvidíte historické cvičební úbory, uniformy sokolských vojáků, video ze sletů, nebo třeba i záznamy o politické činnosti sokolů v odboji. Prohlédnutí výstavy trvá přibližně hodinu. Poté půjdeme procházkou přes Vítkov na zastávku Biskupcova, odkud sjedeme tramvají 10 nebo 16 zpět na Palmovku. Bude-li čas, cestou si zahrajeme hru.
Vezměte s sebou rodiče, sourozence nebo kamarády, přivítáme kohokoli se zájmem o věc.

Dodatek: Pokud nestíháte sraz v 15:30 s Ankou, druhá skupina pod vedením Řeka bude vycházet o hodinu později - v 16:30 od sokolovny. Pravděpodobně se také vrátí o něco později.

Na všechny se těší Anka Holanová (anka184@seznam.cz; tel. 731 906 731)

Vložil: Anna Holanová dne: 15.09.2013