JVLS

Jarní výlet libeňského sokola

12.4.2014

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Káňata, VEVERKY a JILM
Město:Vlčí rokle

48. Jarní Výlet Libeňského Sokola

aneb 37. sraz v přírodě pražského „třížupí“

12.dubna  2014      Vlčí rokle u Kamenného Přívozu

Vážené žactvo a dorostenectvo, vážení rodiče a všichni členové a příznivci libeňského Sokola!

Zveme vás srdečně na společný jarní výlet do přírody spolu s dalšími pražskými Sokoly. Tentokrát se vypravíme do Vlčí rokle u Kamenného přívozu, která je nejen hezká , ale i zajímavá m.j. neobyčejným ponorným potůčkem. V rámci tohoto srazu proběhne též župní přebor v Zálesáckém závodu zdatnosti (ZZZ). Nezapomeneme ani na ty, kteří se ještě závodů zúčastnit nemohou.

Sraz:  na Palmovce u synagogy v 7:45, odjedeme metrem na Hlavní nádraží odkud jede vlak v  8.25 (směr Vrané – Čerčany, v Braníku 8.43) do Kam.Přívozu (9.41), dále cca 1 km lesem na tábořiště;  Návrat  18.35 na hl.n. (17.21 z Kam.Přívozu) a v cca 19 h na Palmovku.

PROGRAM:   10.10 zahájení, píseň – Přijde jaro, přijde, zase bude máj

Dále nás čeká  Modrá stuha –  v lesním rybníčku ve Vlčí rokli; Vaření Vlčí smrt – vlastní recept, vše z vlastních zásob, voda ze studánky+oheň k dispozici; chybět nebudou  Jazykohrátky a Pamatovačka

- do 15.30  Zálesácký závod zdatnosti (hlavní část cca 13-15), mezitím oběd, hříčky

- 16.20   výsledky ZZZ a hříček, píseň, ukončení srazu

S SEBOU: jídlo a pití  na celý den (určitě pláštěnka+čepice),  plavky (na Modrou stuhu),

na skupinu : lékárnička,  mapa Okolí Prahy či KČT č.40, potřeby k Vaření

Pamatujte prosím  na dobrovolný srazový  příspěvek  10 Kč/os.

K  ZZZ:soutěží trojice ( dívčí, chlapecké, smíšené) s rokem narození 2001-2003 (st.ž.) a 1997-1999 (dorost) .Vybavení na trojici: bloček+tužka, pružné obinadlo, lopatka (zahrad.či polní), ostrý nůž, sekera v pouzdře, na sebe dlouhé rukávy a nohavice

-letošní disciplíny : okruh na čas – strom, trefovačka, překážky, topografie, šošonský běh, signalizace, uzlování, přírodniny, vlastivěda, sekera ; mimo okruh – nůž, zdravotnictví, oheň; hodnocení celkovým časem (tj. čas běhu+přípočty za chyby z disciplín)

- župní vítězové postupují do republikového finále  ZZZ  23-25/5 v Třebíči

RŮZNÉ: Jilmáci a případní  další zájemci z řad staršího žactva a dorostenectva (které mezi sebou velmi rádi uvidíme)  budou přespávat pod střechou do neděle. V plánu je večer zpívání při kytaře, v neděli pak hry a příjemné chození v okolí Kamenného Přívozu.  Podrobnější informace u cvičitelů a vedoucích Jilmu.

31.3.2014          Na co nejvíce účastníků  se za libeňský Sokol  těší

Vít Jakoubek ( tel. 732733687)

Vložil: Jan Přech dne: 19.01.2014

Součásti dokumentu: