Se Sokolem do divadla 2/2016

"Modrý pták" ve Stavovském divadle

7.2.2016

Akce určena pro:starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

Se Sokolem do divadla  2/2016

Milí divadelní přátelé!

V letošním roce pokračujeme v návštěvách divadel. Setkáváme se na nich nejen s kamarády a přáteli ze Sokola, ale navštívit je můžete samozřejmě i s partnery či rodinnými příslušníky.

Druhým  letošním představením je inscenace Modrý pták od Maurice Maeterlincka  ve Stavovském divadle v neděli 7.2. od 19h. Nejznámější text vlámského symbolisty je, jak se píše v divadelním programu, „jednou z nejpůsobivějších alegorií světové literatury, a proto promlouvá jak k dospělému, tak dětskému divákovi. Bohatá autorova fantazie oživující svět kolem nás inspiruje tvůrce k opulentnímu scénickému ztvárnění a slibuje podívanou pro všechny, kdo se rádi nechávají okouzlovat.“

Vstupenky stojí 150 Kč (II. galerie), pro studenty s ISIC kartou polovic (studenti nechť mi pošlou číslo ISIC karty).

Sraz na představení bude v 18:40h  před vchodem do divadla. Vyzvednout si děti bude možno po představení tamtéž (cca 21:20), případně je po dohodě přivezeme na Palmovku k synagoze.

Na představení se přihlašujte na e-mail vit-jakoubek@post.cz či tel. 732733687 do 15.1. (uveďte prosím jasně název představení).

Na všechny libeňáky a jejich přátele se těší    Vít Jakoubek, cvičitel

Vložil: Vít Jakoubek dne: 04.01.2016