Se Sokolem do divadla 3/2016

Rigoletto ve Státní opeře

31.3.2016

Akce určena pro:rodiče s dětmi, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

Se Sokolem do divadla 3/2016

Nazdar,

vás všechny, jenž chodíte do divadla také se Sokolem, ale i vás, kteří jste s námi dosud nebyli, zvu na jarní představení. Bude to opera (jako každým rokem) a podíváme se do Státní opery, kde jsme dosud nebyli a která se od příští sezony na několik let uzavře kvůli celkové rekonstrukci.

Navštívíme operu Rigoletto od Giuseppa Verdiho. Představení se koná ve čtvrtek 31.3. od 19h ve Státní opeře. Opera je plná známých árií a patří spolu s Traviatou a Trubadůrem k nejlepším Verdiho operám.

Sraz bude v 18:40 před vchodem do divadla. Vyzvednout si děti bude možno po představení tamtéž (cca 21:30), případně je po dohodě přivezeme na Palmovku k synagoze.

Vstupenky stojí 290 Kč. Na obě představení se přihlašujte na e-mail vit-jakoubek@post.cz či tel. 732733687 do středy 23.3.

Na všechny pravidelné, ale také nové libeňské diváky a jejich přátele se těší

Vít Jakoubek, cvičitel

Vložil: Vít Jakoubek dne: 13.03.2016