Sokol v lese 2016

Víkend s legendou pro oddíly pobytu v přírodě z různých koutů ČOS

9.-11.9.2016

Akce určena pro:starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky
Pořadatel - oddíl:VEVERKY a JILM
Kontaktní osoba:jilm@sokol-liben.cz
Město:Libež

Informace o výpravě „Sokol v lese“ aneb 3. víkend s legendou – táboření, hry, malý výlet, koupání.

Kam jedeme? Libež (louka u říčky Blanice) – jedno z prvních Jilmáckých tábořišť.

Sraz a odjezd: Pátek 9. 9. 2016 na Palmovce v 16:50. Přejezd metrem na Roztyly a odjezd autobusem v 17:45 do Divišova pak pěšky cca 4 km na místo. Někdo možná pojede autem – upřesníme.

Návrat: Neděle 11. 9. 2016 vlakem ze Soběšína (15:37) na hlavní nádraží (17:37) a na Palmovku 18:00.

Jízdné: 200 Kč (zahrnuje účastnický poplatek 50 Kč/os).

S sebou: Běžné věci na 2 dny (viz seznam v pracáku a na stránkách oddílu). Zvláště: spacák, celta, karimatka nebo igelit, provázky, ešus, lžíce, jídlo, baterka, sirky, KPZ, BPP, oddílové tričko, pláštěnka, sekera na trojici, pohodlné boty, plavky, ručník, kraťasy na den, dlouhány na večer, čepice, šátek. Voda a oheň budou k dispozici.

Program: V tuto chvíli je potvrzena účast 4 skupin. Celým víkendem nás bude provázet hra Jan Kornel (z doby třicetileté války v 17. stol.). Rozhodně ale bude čas i na kratší výlet, různé hříčky, koupání v říčce, sportovní zápas, případně na další aktivity podle zájmu účastníků.

Více informací u Řeka.   (jilm@sokol-liben.cz)

Vložil: Jan Přech dne: 31.08.2016

Součásti dokumentu: