Se Sokolem do divadla 1/2018

Příhody lišky Bystroušky v Národním divadle

13.2.2018

Akce určena pro:rodiče s dětmi, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

Se Sokolem do divadla 1/2018

Nazdar (nejen) libeňští příznivci divadla,

novou sezónu libeňských divadelních večerů zahájíme v jubilejním roce 2018 operou. Bude to klasické světoznámé dílo Leoše Janáčka Příhody lišky Bystroušky. Opera, které nevšedně a poutavě zobrazuje svět lidí a zvířat na motivy románu Rudolfa Těsnohlídka, patří k repertoáru mnoha světových operních scén a my ji budeme moc shlédnout v režijním nastudování Ondřeje Havelky. Uvidíme mimo jiné, co se všechno stalo, když si revírník přinesl z lesa malou lišku, jak rostla a získala zase volnost.  Představení se koná v úterý 13.2. 2017  od 19h v Národním divadle.

Sraz na představení bude v 18:40h u elektronické tabule před Novou scénou směrem do Národní třídy. Vstupenka stojí 290 Kč (II. galerie), pro studenty  polovic.

Děti přivedeme po představení cca v 21:20 před divadlo, případně po dohodě dovezeme na Palmovku.

Na představení se přihlašujte na e-mail vit.jakoubek@sokol-liben.cz do čtvrtku  25.1.2018.

Pokud jste s námi dosud nebyli a máte čas a chuť, přijďte, rádi vás uvidíme. Akce je otevřena všem, kteří rádi chodí  do divadla a chtějí  se společně poznat a vidět  s některými libeňskými Sokoly jinak, než ve cvičení.

Na všechny pravidelné, ale také nové libeňské diváky a jejich přátele se těší

Vít Jakoubek (tel. 732733687)

Vložil: Vít Jakoubek dne: 11.01.2018