Se Sokolem do divadla 1/2019

Libuše v Národním divadle

2.3.2019 19:00 -

Akce určena pro:rodiče s dětmi, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Město:Praha

Operu Libuše od Bedřicha Smetany o počátku slavných dějin naší vlasti  patří k českým   hudebním pokladům, ale málokdo může říci, že ji viděl jinak, než v televizi, či poslouchal na nahrávce. Nové nastudování této slavnostní opery bylo uvedeno letos v září, ale jedna z repríz bude v sobotu 2. března 2019 od 19h. Protože je toto představení již nyní z větší části vyprodané, koupili jsme předem určitý počet vstupenek. Zájemci nechť se hlásí co nejdříve na  e-mail vit.jakoubek@sokol-liben.cz a  lístky budeme přidělovat do vyčerpání zakoupeného počtu podle času přihlášení.  Cena vstupenky je 390 Kč. Podrobnosti o srazu sdělíme koncem února majitelům vstupenek.

Anna Grebíková, Daniel Kadlec, Vít Jakoubek

Vložil: Vít Jakoubek dne: 30.10.2018