Vycházka do muzea - workshop Zažij Sametovou revoluci

Vycházka do Národního muzea

30.11.2019 12:30 - 18:30

Akce určena pro:mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Vzdělavatelský odbor
Kontaktní osoba:anna.holanova@sokol-liben.cz; martin.kubu@sokol-liben.cz
Město:Národní muzeum

Sametová revoluce v Národním Muzeu

Sraz: sobota 30.11. v 12:30 u synagogy na Palmovce

Návrat: nejpozději v 18:30 k synagoze

S sebou: lítačku nebo 2 lístky na MHD, peníze na vstupné a kapesné, svačinu

Vstupné: Dospělí 200 Kč, děti a studenti s průkazem 130 Kč, rodina 350 Kč. Vezměte si drobné, ať se nám na vstupné dobře skládá; pokusíme se udělat skupinky a dosáhnout na výhodnější rodinné vstupné.

V poslední vycházce před vánočními prázdninami vyrazíme na workshop Národního muzea ze série „Aspoň na víkend zažij…“ s tématem Sametové revoluce. Projdeme si s výkladem průvodce výstavu i budovu Federálního shromáždění, poslechneme si Pižďuchy Václava Havla a vyrobíme si volební plakát. Určitě bude čas nakouknout i do dalších výstav v obou budovách NM – osaháme si keltské výrobky, navštívíme kazašskou jurtu, pozdravíme druhoválečné letce, snad se neztratíme v Labyrintu informací a Tajný život sbírek nás provede depozitářem. A samozřejmě pozdravíme velrybu  :)

Na vycházku není třeba se hlásit předem.

Více informací u vzdělavatelů Anky a Martina – anna.holanova@sokol-liben.cz; martin.kubu@sokol-liben.cz; tel. 731 906 731

Vložil: Anna Holanová dne: 26.11.2019