Vložit do kalendáře např. Outlook či jiný kompatibilní se standardem iCalendar.

Warning: date_timestamp_get() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in /data/web/virtuals/51345/virtual/www/engine/main.php on line 3380

Přidat do Google kalendáře Vložit do Google kalendáře (Google účet, Gmail)

Přidat do kalendáře Outlooku WEB App Vložit Outlook WEB kalendáře (Microsoft účet či Office 365)

Vycházka do muzea - Národní muzeum

Společná návštěva Národního muzea

2.10.2021 10 - 18.30

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Vzdělavatelský odbor
Kontaktní osoba:anna.holanova@sokol-liben.cz, 731 906 731
Město:Praha

Sraz :10.00 na Palmovce u synagogy

Návrat: nejpozději v 18:30 na Palmovku

S sebou: lítačku, peníze na vstupné a útratu, jídlo na celý den (je možné zajít na oběd v muzejním bistru)

Vstupné: základní 200 Kč, studenti a senioři 120 Kč, děti do 15 let zdarma. Vezměte si drobné, máme pár volných vstupů, tak se jen poskládáme na ty zbylé.

Po dlouhé době vyrážíme na vzdělavatelskou vycházku a opět do Národního muzea. Od minulé návštěvy se mnohé změnilo - především byly otevřeny dvě stálé expozice: Dějiny 20. století a oblíbené oddělení zoologie. K tomu ještě probíhá několik drobnějších výstav - určitě si každý najde svoje :)

Zváni jsou i rodiče a sourozenci, děti školního věku rádi vezmeme samotné - prosím, aby s sebou dítě mělo číslo na rodiče pro případ dřívějšího návratu.

Na všechny účastníky se těší

Anka Holanová, vzdělavatelka (anna.holanova@sokol-liben.cz, 731 906 731)

Vložil: Anna Holanová dne: 28.09.2021