P O Z V Á N K A na setkání všech členů u příležitosti 25.výročí založení oddílu
(Rádi uvítáme i ty, kteří nevlastní táborové číslo, ale Jilmem prošli a mají zájem se sejít)

sobota 3.února 2007 od 15 hodin v klubovně
(libeňská sokolovna , Praha 8 , Zenklova 37 , metrem B na Palmovku a pak 400 metrů na sever,
případně tramvají z Palmovky jednu stanici směr Kobylisy do stanice Stejskalova a 100 metrů zpět na jih)

Program: - volný i organizovaný, konec dle libovůle přítomných – před půlnocí to jistě nebude.
Přespání v sokolovně na žíněnkách bude možné. Počítáme i s rodinnými příslušníky – manželky, děti, přítelkyně.
Od 15 hodin příchod účastníků, v 15:30 oficiální zahájení a počátek organizovaného programu – tentokráte ve stylu – Táborový den - jednotlivé části dne si jistě umíš představit, pokud ne, ranní nástup vše vyjasní.
S sebou pokud možno zelenou košili, ešus a lžíci , trenky a tričko, blok a tužku.
Váš případný dospělý i dětský doprovod se může připojit k programu a nebo se bavit s Vítkem (PK), který připravuje zvláštní program pro děti.
Ukončení oficiální části předpokládáme mezi 19 a 20 hodinou  - s dortem, přípitkem, upomínkou a focením.
Dále pokračování formou volné zábavy v klubovně (povídání, kytary, kroniky, promítání videa pro zájemce ve Filipově síni, občerstvení – pivo, víno, nealko, obložené talíře, pomazánky, párky, chléb - v klubovně oddílu Studánka.  Občerstvení bude erární, ale i Vaše příspěvky ve formě jídla a pití uvítáme.

Co si dále vzít s sebou : cca 200,-Kč na občerstvení a další režii setkání, kdo by chtěl fotky ze setkání nechť si vezme flešku (fotky přetáhneme ještě před odchodem domů), kdo by chtěl hrát, tak hudební nástroj. Případně další věci, které vás napadnou a my jsme na ně zapomněli.

Určitě přijď, vždyť příště se ve větším počtu sejdeme až v roce 2012 při 30.výročí !!!
( Pokud opravdu nemůžeš – a chceš ostatní pozdravit - pošli alespoň pár slov – včetně adresy a telefonu – dopis, e-mail, SMS )
Máme zatím jen samé kladné odpovědi (jako že přijdou) od asi 50 lidí.

Jak jsem psal již minule, nemáme spojení na všechny bývalé členy. Víte-li o někom z přiloženého seznamu “nezvěstných” , pošlete mi na něj spojení. Rozhlaste informaci o setkání  i dalším jilmákům se kterými jste ve spojení.
Znovu moc prosím (jinak GALEJ !!!) – pošlete svoji současnou adresu, telefon, e-mail, mobil.
Vykašlali jste se na to (přišlo jen od 22 lidí) a já to teď zas musím 150x kopírovat a vpisovat jména a adresy. Zároveň uveďte, zda se chystáte přijít, případně s kým, ať víme kolik koupit jídla a pití.    Díky

3.1.2007                         Za současný Jilm od čísla 10 až po 172 se na všechny upřímně těší                  Jirkan (10)

2 6610 9756 (7:30-15:30) zam.,   602 284 198 ,      novak@pragoimex.cz

Seznam “nezvěstných“ : (od minule se zmenšil o 4 jména – moc díky)

1   Michal Mládek         Mimino 45 Jan Procházka         Jenda                87 Petr Arsenjev        Pedro
6   Milan Mládek          Kouzelník         46 Michal Kocián         Skřítek              99 Michal Derka         Derik
7   Martin Kaiser          Marty               48 Daniel Kaftan          Daník               100 David Boháč          Bohda
9   Michal Špetla           Michal              49 František Dlabač      Fanda               101 Petr Urbánek         Pur
12 Daniel Veigner         Dan                 51 Radek Vácha           Red                  107 Vojtěch Straka       Kutěj
20 Radek Feltl              Ráďa               52 Ondřej Novák          Ondřej              108 Štefan Kotoč          Štefan
25 Petr Zachariáš         Stopař              53 Jan Kubíček             Honky              109 Petr Kotoč             Točík
27 Radek Etzl               Nemo               64 Ondřej Novotný       Ondřen             116 Ian Šeda                Honz
32 Pavel Karabec         Ruprecht         67 Jiří Svoboda             Jirkas               121 Jiří Švarc               Kobra
36 Jiří Mezsároš           Mezek             68 Petr Havel               Péťa                130 Jozef Rams                        Jozef
37 Martin Kloubek        Mark                69 David Vaňousek      David               150 Lukáš Kliment        Proper
38 Bohumil Kaftan        Lachtan            70 Roman Knížek         Rocky              157 Patrik Pospíšil        Letášek
39 Michal Braunč         Gaučo             80 Jiří Kašpar               George                         U ostatních máme adresu z roku
40 Jan Pitr                    Tris                  81 Marek Vlček           Marek                          2002 nebo novější.
41 Daniel Stuchlý          Dans                84 Zdeněk Kricner        Krík                             Ale „prásknout“ nám můžeš i je .