pro závodníky (starší žáky a dorost) a cvičence skladby ,,Lavičky“

Akademie Sokol Praha – Karlín

Vážení rodiče,

jak jistě víte, naše jednota každoročně pořádá podzimní akademii. Minulý rok byl sletový a proto nám při pořádání naší akademie pomohly i další jednoty z okolí. Jednou z nich je i Sokol Karlín, jehož členové s námi cvičili skladbu Chlapáci. A právě Sokol Karlín nás nedávno oslovil s prosbou, zda bychom jim též nepomohli při jejich akademii.

Měli by zájem o předvedení naší skladby ,,Lavičky“ a zacvičení závodních sestav na kruzích, koberci a přeskoku.

Váš syn se zúčastnil buď závodů všestrannosti či reprezentoval Sokol Libeň ve skladbě ,,Lavičky“ na naší akademii či v Tyršově domě na přehlídce pódiových skladeb ČOS, proto Vás oslovujeme s touto prosbou.

Akademie probíhá ve čtvrtek 24.5. v době našeho běžného cvičení v budově Sokol Praha – Karlín, Malého 1, Praha 8

Sraz:                       17:00h před libeňskou sokolovnou

Spojení:                 ze stanice Stejskalova tramvají 24 do stanice Florenc po té cca 5 min pěšky k viaduktu.

Vystoupení:          okolo cca 17:30 – 18:00

Návrat:                  k libeňské sokolovně okolo 18:30 – 19:00

pokud zbude čas tak se účastníci akademie zúčastní závěru naší normální cvičební hodiny.

S sebou:                                čistý cvičební úbor do tělocvičny, obuv do tělocvičny, dva lístky MHD a chuť předvést, co umím

Doprovod zajišťují naši cvičitelé.

Žádáme Vás o informaci, zda se Váš syn zúčastní této akce (stačí ústně vzkázat po synovi), a to co nejdříve – díky.

Rodiče a další zájemci jsou též vítáni jako diváci, přijďte nás podpořit !

Těšíme se na účast Vašeho syna.

Pavel Voráč                                                         Martin Chlumský                                Vladislav Voráč

místostarosta                                                      cvičitel                                                                  místonáčelník

603 402 839                                                          604 726 298                                                          604 958 108