Tělocvičná jednota Sokol Praha – Libeň si Vás dovoluje pozvat na

Otevřený volejbalový turnaj smíšených družstev dospělých

v rámci akce Sobotní sokolení

22.9.2007 od 9:00

(prezence družstev od 8:30)

Kde:               Sokolovna T.J. Sokol Praha – Libeň, Zenklova 37, Praha 8

Spojení:          metro B – Palmovka, po té tramvají do stanice Stejskalova

Přihlášky:       do 20.9.  telefonicky na číslo: 607 107 275 nebo 736 521 313 – Jakub Jabor

Startovné:      zdarma

Podmínka účasti:

Smíšené družstvo tvoří 6 hráčů starších 18-ti let, kde jsou zastoupeny minimálně dvě osoby opačného pohlaví než zbytek hráčů, tj. např. 4 muži, 2 ženy. Každé družstvo dodá jednu osobu schopnou pomoci při soudcování v jiném zápasu (může to být i jeden z hráčů družstva). Účastníci ručí za svůj zdravotní stav, členové ČOS jsou pojištěni v rámci členského pojištění.

Pravidla:

Hraje v tělocvičně na hřišti o rozměrech 9x18m podle pravidel amatérské volejbalová ligy.

Ceny:                         pro vítěze diplom

V Praze dne 5.9.2007

Za T.J. Sokol Praha – Libeň

Jakub Jabor                                                                                                   Vladislav Voráč v.r.

ředitel turnaje                                                                                                 místonáčelník