Zprávy z činnosti našich oddílů

Pozvánka T.O. Jilmu na výpravu

starší žáky zve T.O. Jilm na aprílovou výpravu 26.-28.3.2010

Pozvánka na „Aprílovku“–tradiční podnik s netradičním programem 26.-28.3.2010

Tentokrát pojedeme do vísky Dolní dvůr u Vrchlabí. Tam stojí velký dům, ve kterém budeme bydlet a vedle něj leží sjezdovka s vlekem, po které snad budeme jezdit.
Protože se jedná o poměrně vzdálené místo, pojedeme několika osobními vozy a sraz bude v pátek v 16 h u sokolovny. Spát budeme na postelích ve vlastních spacácích. Vařit si bude každý sám ( možná bude 1x společná polévka), v domě je kompletně vybavená kuchyň. Program se bude sestávat z výletů, pro zájemce sjezdování na svahu a nebudou chybět ani aprílová překvapení). S sebou jídlo a pití na 2,5 dne, menší batoh na výlety, dobré nepromokavé boty, čepice, rukavice, KPZ, BPP, boty na přezutí, pokud máte , tak sjezdové lyže nebo alespoň přezkáče ), cca 200 Kč jako příspěvek na benzín. Návrat bude v neděli cca v 18 h k sokolovně.
Těšíme se na všechny starší žáky!
Za ostatní vedoucí   Vít Jakoubek ( 732733687)

Informace se týká oddílů: VEVERKY a JILM