Slet 2012

Víkendové nácviky skadby Dávej, ber!

informace o víkendových secvicích

Vážení rodiče,

jak jsme již avizovali, budeme tento víkend věnovat několik hodin nácviku skladby, dvě až tři hodiny každý den.

V sobotu začínáme cvičit ve 14:00 v Srncově sále ve druhém patře, tj. sejdeme se nejpozději v 13:50. Skončíme okolo 16:00 a budeme cvičit společně s cvičenkami ze Sokola Zlíchov.

V neděli začneme v 9:00 a skončíme mezi dvanáctou a jednou hodinou. Sály vyřešíme operativně na místě kvůli dalším akcím v sokolovně. Tentokrát s námi přijdou cvičit sokolové ze Starého Města.

S sebou: čistou sálovou obuv

cvičební úbor

pití

(malou svačinu)

Vzhledem k probíhajícímu volejbalovému turnaji v sokolovně pravděpodobně nebudou volné šatny, sejdeme se tedy v sobotu v sále(přístup z 2.patra po galerii) a v neděli ve vstupní hale sokolovny. Účast všech nacvičujících nutná (jediný dobrý důvod neúčasti je nemoc, vzhledem k častěji se množícím důvodům ,,já nepřijdu, mně se nechce", v případě absence nám prosím dejte vědět e-mailem nebo sms zprávou).

Případné připomínky a omluvy směřujte na e-mail davej.ber@sokol-liben.cz nebo sms na tel. 731 906 731(A. Holanová)

Anka Holanová, Jakub Kudroň, vedoucí nácviku

Informace se týká oddílů: Starší žáci, Starší žákyně a dorostenky, Dorostenci