Zprávy z činnosti našich oddílů

Novoroční dopis Káňat

termíny výprav a táboru

Vážení rodiče,

máme zde začátek roku, rád bych vás informoval o termínech výprav a letního táboru.

První lednová výprava, proběhne poslední neděli v měsíci 31.1. Tato první výprava v roce se uskuteční v Praze (pravděpodobně Divoká Šárka), proto nebude potřeba žádné placení jizdenek, pouze lístek na MHD.

Termín dalších výprav: 28.2, 20.3, 24.4 a 29.5. kdy proběhne pravděpodobně poslední výprava před táborem.
 Podrobnější informace budeme posílat vždy týden před výpravou.

Termín tábora pro letošní rok vyšel na 23.7.-6.8.2016

Další informace budete dostávat v průběhu roku a začátkem července, proběhne i informační schůzka pro rodiče.

Placení příspěvků: Kdo nechodí cvičit, zaplatí nově 300 Kč/pololetí. Kdo chodí cvičit, platí jen cvičení. Známka ČOS je v tomto zahrnuta a není třeba ji řešit zvlášť. Placení oddílových 200kč/rok přímo na schůzkách zůstává beze změny.

Jestliže budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte napsat nebo zavolat.

V poslední řadě bych Vám rád popřál vše nejlepší do nového roku, přejme si, ať se nám vše vydaří!

Na všechny děti se těší

Tomáš (728873979), Zuzka a Liška