T.J. SOKOL Praha - Libeň

Zprávy z činnosti našich oddílů

Sokolská kapka krve - výsledky za 1. pololetí r. 2017

průběžné výsledky celosokolského projektu zaměřeného na dárcovství krve

SOKOLSKÁ KAPKA KRVE

 

V lednu začal další ročník  korespondenční soutěže „Sokolská kapka krve“

Účastníci „soutěže“ oznamují v jednotě počet dobrovolných odběrů krve za každé pololetí. Výsledky za pololetí se sečtou a 2x ročně jsou k dispozici celorepublikové výsledky, které jsem zveřejněny v sokolském tisku a na internetových stránkách. V minulém roce naše jednota obdržela od náčelnictva a Zdravotní komise OV ČOS diplom za 5. místo. Podrobnosti soutěže se dají nalézt zde: www.sokol.cz v sekci „Zdravotní komise“  či na www.sokol.eu v sekci „Projekty“.

Výsledky za první pololetí roku 2017 z celé republiky uvádíme v příloze.  V Sokole Libeň darovali krev  v 6 odběrech 3 dárci. Jsou to v abecedním pořadí: T. Dragoun, V. Jakoubek, M. Kubů. 

Libeňští dárci nechť zasílají počty odběrů na e-mail: vit.jakoubek@sokol-liben.cz a na tomto e-mailu také rád zodpovím veškeré dotazy. Počty odběrů za období  červen – prosinec 2017 prosím odešlete nejpozději do 31.1.2018.

Děkuji a těším se na mnoho nových dárců.

 

Vít Jakoubek

Součásti dokumentu:

Informace se týká oddílů: Rodiče s dětmi, Muži, Muži - mladší - sálová kopaná, Ženy - kondiční cvičení, Odbíjená - středa, Odbíjená - neděle, Florbal - muži, Kulturistika, Historický šerm, Košíková, Skipping Boys, Dynamic Cheerleaders, Blackout Paradox - Nový cirkus, Stolní tenis pro členy, Přispívající / necvičící člen
Vložil Vít Jakoubek dne 30.08.2017

(c) 1999-2022 T.J. Sokol Libeň, Zenklova 37, Praha 8, kontaktujte nás