Zprávy z činnosti našich oddílů

Rozvrh cvičení oddílu ženy - kondiční cvičení pro květen 2020

Rozvrh kondičního cvičení žen - květen 2020

V době Koronavirové pandemie je účast na cvičení možná pouze za těchto podmínek:

1. Cvičí se pouze v pondělí 19:00 – 19:50 (cvičební jednotka trvá 50 minut) a  20:00 – 20:50 v Srncově sále podle rozpisu.

Středa 20:00 - 20:45 zatím do odvolání online na www.facebook.com/sokolliben

1. Cvičení se mohou účastnit pouze zdravé cvičenky bez respiračních a jiných příznaků COVID-19 a které nepřišly do styku s nakaženými osobami v posledních 14 dnech.
  2. Cvičenky přichází na cvičení převlečené k dveřím Srncova sálu. Není možné používat šatny.
  3. Cvičenky před příchodem do sálu použijí na ruce dezinfekci, která bude u vstupu do sálu.
  4. Cvičenky pro cvičení používají své vlastní podložky či velký ručník, které si přinesou z domova. Z hygienických důvodů není možné používat podložky tělocvičné jednoty.
  5. Po ukončené hodině se dezinfikuje použité cvičební náčiní a nářadí a vyvětrá prostor.
  6. Cvičení probíhá na značkách, které jsou umístěny v prostoru ve vzdálenosti min. 2 metry
  7. Po cvičení není možné použít sprchy.
  8. Cvičenky cvičí bez roušky.
  9. Pro cvičenky, které se nemohou účastnit cvičení osobně, bude stále probíhat online cvičení s Vláďou jako doposud v pondělí a středu od 20 hod na www.facebook.com/sokolliben . Archiv starších hodin je na www.youtube.com/sokollibenczpraha8

Doporučujeme vždy před cvičením se podívat na aktuální informace na http://www.sokol-liben.cz

11.5.

Fitness joga

BOSU Core

cvičení na balanční pomůcce BOSU® zaměřené posilování středu těla

18.5.

BOSU Cardio

cvičení na balanční pomůcce BOSU® zaměřené na fyzickou kondici

P-Class / Tabata

25.5.

BOSU Core

Zdravá záda

1.6.

Kruhový trénink

cvičení + posilování na stanovištích

Step Aerobic

cvičení na stupíncích (stepech) obsahující aerobní popř. i posilovací část

Martin

Na všechny cvičenky se těší cvičitelé Sokola Libeň.

Součásti dokumentu:

Informace se týká oddílů: Ženy - kondiční cvičení