Návod na přihlášení do Sokola Libeň pomocí systému EOS

Krok 1

Pokud jste zcela novým zájemcem o členství v naší jednotě, pak na stránce libeňského Sokola (www.sokol-liben.cz) v odrážce oddíly klepnete na elektronickou přihlášku. Následně v dolní části obrazovky klikněte na tlačítko Nová registrace.
Vyplníte jméno, příjmení a datum narození přihlašovaného a dále kontaktní e-mail a telefon.
POZOR – pokud je přihlašovaným dítě, vyplní se telefon a e-mail na zákonného zástupce (rodiče). Dále se v poznámce vyplní oddíl, do kterého se přihlašovaný hlásí a den (dny), ve kterých bude chodit cvičit. A klepnete na odeslat.
Tyto údaje se prověří v příslušném oddíle a pokud bude volné místo, přijde vám e-mailem k vyplnění kompletní přihláška.
Pokud se hlásí najednou rodič a dítě (např. do oddílu Rodiče a děti) je nutno vyplnit přihlášku za každého zvlášť.

Krok 2

Z adresy mail+sokol-libencz@mg.eosclub.zone vám přijde e-mail s pozvánkou, ve které je uvedeno, pro koho je určena (důležité, pokud hlásíte kromě sebe i své děti, např. v oddíle rodiče a děti, aby byla přihláška vyplňována pro správnou osobu).

Jsou 3 hlavní varianty přihlašovaných, z nichž každá má trochu jiný postup, ale vždy se jako první přihlašuje dospělý !!!

DOSPĚLÝ

Kliknete na „Vytvořit účet“

Objeví se tabulka, kde je váš e-mail, dáte Pokračovat a vytvoříte si uživatelský účet (jež tvoří Váš e-mail), kde je již předvyplněno vaše jméno a příjmení a zvolíte si heslo uživatelského účtu, které si doporučujeme ZAPSAT, protože veškerá vaše budoucí komunikace se systémem bude probíhat na základě přihlášení se k uživatelskému účtu. Dáte „Odeslat“

Objeví se tabulka Kontaktní údaje, kde vyplníte veškeré povinné (případně i nepovinné) údaje (rodné číslo, pohlaví, národnost, zdravotní pojišťovna, zdravotní záznamy).

Zdravotní záznamy prosíme vyplnit následovně :

Odkliknete „Další“ a vyplníte telefon, bydliště, atd.

Odklikejte a seznamte se s přiloženými dokumenty (Organizační řád, Provozní řád, GDPR, atd)

Dáte „Odeslat“ a následně „OK“ a je hotovo

DÍTĚ, JEHOŽ RODIČ NENÍ ČLENEM

Kliknete na „Vytvořit účet“

Zvolíte „jsem zástupce člena“, objeví se váš e-mail (v případě potřeby lze změnit), dáte „Další“ a vytvoříte si uživatelský účet rodiče (jež tvoří Váš e-mail), vyplníte své jméno a příjmení a zvolíte si heslo uživatelského účtu, které si doporučujeme ZAPSAT, protože veškerá vaše budoucí komunikace se systémem bude probíhat na základě přihlášení se k uživatelskému účtu. Dáte „Odeslat“

Objeví se tabulka Kontaktní údaje člena, kde vyplníte veškeré povinné (případně i nepovinné) údaje přihlašovaného člena, tedy Vašeho dítěte (rodné číslo, pohlaví, národnost, zdravotní pojišťovna, zdravotní záznamy).

Zdravotní záznamy prosíme vyplnit následovně :

Dáte „Další“ a vyplníte případné kontaktní údaje dítěte – má-li e-mail a telefon, adresu

Dáte „Další“ a vyplníte kontaktní údaje na rodiče – zde e-mail, telefon a adresa na rodiče.

Dáte „Odeslat“ a následně „OK“ a je hotovo

Poznámka : Pokud na začátku změníte svůj kontaktní e-mail, budete v zákonných zástupcích 2x (stejné jméno s jiným e-mailem). Zástupce, kterého nehodláte používat jde odstranit. Naopak jde přidat další zástupce (aby zprávy dostávali e-mailem oba rodiče).

Hlásí se další dítě zákonného zástupce

Udělá se krok 1 (jméno, příjmení a datum narození člena, oddíl a dny chození, a telefon a e-mil na zákonného zástupce).

Přijde pozvánka, kliknete na vytvořit účet a dáte jsem zástupce člena. Napíše to, že uživatelský účet již existuje a máte se přihlásit.

Po tomto přihlášení se dostanete v systému eos na vaši osobu. Zde dáte vpravo nahoře přepnout člena (případně zmáčknete ikonku se dvěma postavičkami a dáte přepnout člena) a vyberete vaše nepřihlášené dítě. Jeho přihlášku vyplníte – viz výše jako dítě.

Odešlete – hotovo

RODIČ A DÍTĚ

Nejprve svoji přihlášku vyplní dospělý  - viz výše.

Pak začne vyplňovat přihlášku za dítě. Dá tedy jsem zákonný zástupce. Napíše to, že uživatelský účet již existuje a máte se přihlásit.

Odešlete – hotovo

Děkujeme za spolupráci se zprovozněním nového systému.

Pokud se při přihlašování něco nepodaří, dejte kontaktovat management a napište, co se přihodilo.

Případně pište s podrobnostmi na sokol@sokol-liben.cz nebo volejte 723 803 442 (Pavel Pejša).

Většinou vám bude poslána nová pozvánka k vyplnění.

27.12.2022                                                 Za Sokol Libeň                                            Jiří Novák, starosta