T.J. SOKOL Praha - Libeň

Vložit do kalendáře
např. Outlook či jiný kompatibilní
se standardem iCalendar.

Závody všestrannosti - Přebor Prahy

atletika, gymnastika, plavání, kvalifikace na přebor ČOS


Datum konání:

18.-20.4.2008


 

Informace o závodech ve sportovní gymnastice, atletice, šplhu a plavání
 
Vážení rodiče, váš syn byl zařazen mezi vybrané hochy ( celkem 15 ve čtyřech věkových kategoriích ) pro účast na celopražském přeboru sokolských žáků ve všestrannosti, který se koná 18.-20.4.2008  - pátek – plavání, sobota – gymnastika a šplh, neděle –atletika.
Stejně jako jiné roky je letos celý závod soustředěn do jediného víkendu – věnujte ho synovi, ať si může zazávodit !!
Není nutností zúčastnit se všech disciplín ( každá bude mít vlastní výsledky a vyhlášení, ale nejprestižnější bude titul přeborníka všestrannosti – tedy toho, kdo dosáhne nejlepšího umístění ve všech disciplínách) , my bychom si to však přáli.
 
Pilný nácvik pokračuje - starší mohou chodit od pěti, mladší zůstávat do sedmi !!
 
Zkusíme si atletiku – v běžné hodině ve čtvrtek 17.dubna (boty na ven).
 
1) P Á T E K       18.4. 2008 PLAVÁNÍ
 
Závod se koná v bazénu Tyršova domu, P-1, Újezd 450 (vchod ze Všehrdovy ulice).
Mladší plavou 25, starší 50, dorostenci a muži 100 metrů.
            Sraz - mladších v 15:15 na Palmovce u synagogy (prezence do 16:00, závod od 16:30)
                    - starších v 16:15 na Palmovce u synagogy  (prezence do 17:00, závod od 17:30)
            Návrat - mladší okolo 18:30, starší cca 19:30 na Palmovku.
            S sebou : sokolskou legitku (známka na rok 2008, fotografie, podpis člena), průkaz zdravotní pojišťovny, plavky,
             mýdlo, ručník, 2 přestupní lístky MHD nebo tramvajenka. Startovné (50,-Kč/osoba) hradí jednota.     
            (závod dorostu od 18:00, prezence do 17:30 , závod mužů od 18:30 , prezence do 18:00)
!Podmínkou účasti je schopnost uplavat minimálně danou trať dle kategorie!
 
2) S O B O T A   19.4. 2008 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA A ŠPLH
 
            Závod se koná v tělocvičně Sokola Pražského , P-2 , Žitná 42
            Mladší – akrobacie, kruhy, přeskok, hrazda + šplh na tyči , Starší – navíc bradla a šplhají na laně
            Sraz - starší v 7:45 na Palmovce u synagogy  (prezence do 8:30, závod od 9:00)
        - mladší v 8:45 na Palmovce u synagogy  (prezence do 9:30, závod od 10:00)
Návrat - starších okolo 12:00 zpět na Palmovku
            - mladších okolo 13:00 zpět na Palmovku
S sebou : běžný cvičební úbor (modré trenky, bílé tričko se znakem, bílé ponožky, lehké cvičky), svačina,
 sokolská legitka (známka na rok 2008, fotografie, ...), průkaz zdravotní pojišťovny, 2 přestupní lístky
 MHD nebo tramvajenka. Startovné (50,-Kč/osoba) hradí jednota.              
(Závod dorostenců a mužů je v jiném termínu – 18.5.2008 společně s PSSPV)
           
3) N E D Ě L E   20.4. 2008 ATLETIKA
 
            Závod se koná na hřišti ZŠ Campanus, P4
            Disciplíny : skok daleký, sprint (mladší 50m, starší 60m), hod krikeťákem, delší běh (mladší 300m, starší 800m)
            Sraz - starší III v 7:45 na Palmovce u synagogy (prezence do 8:30 závod od 9:00)
                    - starší IV v 10:45  na Palmovce u synagogy (prezence do 11:30 závod od 12:00)
- mladší v 9:00 na Palmovce u synagogy (prezence I, II, do 10:00 závod I, II. od 10:30)
Návrat - starší okolo III 12:00 na Palmovku
            - starší okolo IV 15:00 na Palmovku
- mladší okolo 13:30 na Palmovku
S sebou : běžný cvičební úbor (modré trenky, bílé tričko se znakem, bílé ponožky, boty na hřiště), svačina,
 sokolská legitka (známka na rok 2008, fotografie, ...), průkaz zdravotní pojišťovny, 2 přestupní lístky
 MHD nebo tramvajenka. Startovné (50,-Kč/osoba) hradí jednota.
            (závod dorostu a mužů od 17:00 – sprint 100 m, skok daleký, vrh koulí, běh 1500m - prezence do 16:30)
 
POZOR: S ohledem na těžko odhadnutelné návraty prosíme o to, aby kluci s sebou měli po všechny tři dny kartičku, kde bude napsáno, smí-li jít z Palmovky sami domů nebo musí čekat na rodiče a telefonní číslo – na to bychom dali těm rodičům, kteří si pro syna dojdou, vědět případnou změnu času návratu. Děkujeme.
!Za zdravotní stav závodníků odpovídají rodiče!
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mladší I. : Patrik Hofmann, Jan Klíma, Karel Franěk, Dan Unzeitig, David Králík, Petr Jeřábek, Jiří Pavlíček, Martin Klíma,
                 (Jakub Veselý, Vojtěch Blahůnek).
Mladší II. :  Oldřich Neumann, Ondřej Dvořák, Michal Karas, Tomáš Bohm.
 
Starší III. : David Šrámek, Adam Trnka,  (Jakub Novák)
 
Starší IV.: Martin Šrámek, Jan Trnka, Tomáš Krňávek (Jan Pavlíček)
 
Dorostenci (plav.+atl.) : Marek Šťovíček, Michal Přibyl, Filip Benedikt, Josef Kubišta, Marek Vácha, František Juhász
Muži: (plav.+atl.): J.Přech, J.Kudroň, M.Seifert, T.Novák, J.Novák, V+P.Voráč
                         
    10.4.2008                            S díky                                     Martin Seifert      608501849

 





(c) 1999-2015 T.J. Sokol Libeň, Zenklova 37, Praha 8, kontaktujte nás