Vložit do kalendáře např. Outlook či jiný kompatibilní se standardem iCalendar.

Warning: date_timestamp_get() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given in /data/web/virtuals/51345/virtual/www/engine/main.php on line 3286

Přidat do Google kalendáře Vložit do Google kalendáře (Google účet, Gmail)

Přidat do kalendáře Outlooku WEB App Vložit Outlook WEB kalendáře (Microsoft účet či Office 365)

Sokol se účastní Libeňské pouti

Libeňská pouť - velký uliční festival organizovaný městskou částí. Sokol nemůže chybět!

27.4. 10 -

Akce určena pro:rodiče s dětmi, předškolní děti, mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně, dorostenci, dorostenky, muži, ženy, senioři, seniorky
Pořadatel - oddíl:Cyrwheel, Vzdělavatelský odbor
Kontaktní osoba:anna.holanova@sokol-liben.cz
Město:sokolovna

Letošní Libeňské pouti se účastní i náš Sokol.

Připravili jsme pro vás:

*základní prohlídkový okruh budovou - s průvodcem a nově i bez průvodce. Chcete jít vlastním tempem, jen nakouknout a jít, nebo si zevrubně prohlédnout každý detail? Nebo si poslechnout podrobný výklad, který vás provede všemi zákoutími naší sokolovny? Můžete si vybrat.

*prohlídkový okruh "Od půdy až po sklep" - populární prohlídky libeňských katakomb jsou zpět. Jen pro ty, kteří se nebojí nízkých chodeb, pavučin a tmy. Oblečení na zamazání s sebou!

*Nový cirkus a Flow arts - víte, co to je třeba cyrwheel, juggling nebo aerial silk? Můžete si na chvíli vyzkoušet být cirkusovým umělcem. Workshopy začínají každou celou hodinu ve velkém sále sokolovny. Lektoruje umělecký soubor Blackout paradox.

*Dětský koutek - děti si můžou složit puzzle nebo zahrát společenské hry. V případě pěkného počasí a dobrého prostoru sportovní aktivity venku před sokolovnou.

*Informační stolek - prezentace všech našich aktivit. Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá.

Vložil: Anna Holanová dne: 18.04.2019

Součásti dokumentu: