Zprávy z činnosti našich oddílů

T.O. Jilm zve na zimní akce

Pozvánka pro starší žáky na výlet 12.12. a Vánoční nadílku 13.12.

Vážení rodiče,
již tradičně zveme naše žáky na výlet turistického oddílu JILM a doufáme, že se konečně rozhoupe i někdo jiný než tradiční pětice. Pro ty co si myslí, že celodenní výprava je moc, nabízíme i další alternativu a to odpolední vánoční nadílku v sokolovně (opět s Jilmem).

Výprava : sobota 12.12. 2009. Sraz 8:00 na Palmovce u synagogy (výstup z metra směr tram Kobylisy), metrem a tramvají na nádraží v Braníku a v 8:49 vlakem do Petrova. Dále cesta na ostrov velkého Jilmu v Sázavě, výstup na Medník a posázavskou stezkou do Kamenného Přívozu, viadukt Žampach, zlatonosné štoly, Luka pod Medníkem. Z nich návrat vlakem v 16:23 zpět do Braníka a na Palmovku (17:45). Kromě vlastní cesty a prohlídky již zmíněných cílů nás čekají i četné hry v přírodě a oběd na ohni. S sebou do baťůžku na záda – jídlo a pití na celý den, pláštěnka, papír, tužka, nůž, peníze (cca 50,-), atd. , na sebe oblečení a obuv přiměřené počasí ( i čepici a rukavice).

V neděli od 14 do 18 se v sokolovně koná promítání videa z letošního jilmáckého tábora – zveme všechny zvědavce.

Vánoční nadílka se koná ve středu 16.prosince od 16 do 20 hodin v klubovně Jilmu v libeňské sokolovně.
Na účastníky čeká ozdobený stromeček, zpěv koled, vyprávění o uplynulém roce, čtení vánoční povídky, povídání o historii vánoc, popíjení čaje a pojídání cukroví a na hodné i nějaký ten dárek. S sebou : nemusíte nic, ale uvítáme cukroví a třeba prskavky, františky, ořechy (prostě vánoční věci) a okolí potěší váš dárek pro kamarády.

3.12.2009                                          Zve a těší se                Jiří Novák,náčelník    2 6610 9756 (zam.) , 602 284 198

Informace se týká oddílů: VEVERKY a JILM