Zprávy z činnosti našich oddílů

Poprázdninový dopis Jilmu

Program turistického oddílu Jilm na podzim 2015

Úplné znění dopisu nalezenete v přiloženém souboru.

Vážení rodiče,

máme za sebou léto a tábor. Rádi bychom Vás pozdravili a přivítali v novém cvičebním a školním roce. Předkládáme Vám program oddílu na následujících 5 měsíců.

Program oddílu na další půlrok

I. Schůzky   - středa 17:00 – 19:00 – program v klubovně (a na dvoře sokolovny). Hry, písničky, vševěd a všeuměl, učení se tábornickým a jiným dovednostem. Průběžně budeme zařazovat i alternativní program (bazén, lezecká stěna, apod.).

II. Výpravy

Srazy budou mezi 7 a 8 hodinou ráno, návraty kolem 18 hodiny večer (záleží na odjezdu vlaku/autobusu) na Palmovce u synagogy. Podrobné informace dostanou kluci vždy 10 dní před výpravou a taktéž budou vyvěšeny na stránkách sokola Libeň.

11. - 13. 9. (Pá-Ne) Sokol v Lese

10. – 11. 10. (So-Ne) PVLS + kolovka. V sobotu proběhne tradiční podzimní sokolský sraz v přírodě na Bojovském potoce. V neděli Jilm naváže jednodenní kolovkou. Nocleh bude v sokolovně.

7. 11. (So) Vyzvědači Tradiční hra na starém městě.

8. 11. (Ne) Brigáda u sokolovny (9-13);

21. 11. (So) Akademie

12. 12. (So) Vánoční výprava.

16. 12. (St) Vánoční nadílka v klubovně (16-20) – zveme i bývalé členy.

24. - 25. 1. 2016 (So-Ne) Zimní táboření nebo 29. - 31. 1. 2016 Pololetky. Rozhodneme před vánoci podle předpokladů sněhu, možností a přání kluků.

III. Cvičení v Sokole – není povinné, ale prospěje Úterý, Čtvrtek 18-19

IV. Se sokolem do divadla

Počítáme, že dále poběží program Se sokolem do divadla. Pozvání na jednotlivá představení, která přes zimu vybereme, budeme dodávat průběžně.

Různé důležité informace

1. Informace k výpravám, dopisy a kontakty jsou vkládány přímo na stránky sokola Libeň: www.sokol-liben.cz.
  2. Předběžný termín tábora 2016 je 1. - 22. 7. 2016. Závazný termín potvrdíme v novoročním dopise.
  3. Příspěvky jednoty je možné platit bezhotovostně přes internet. Podrobnosti jsou vyvěšeny na stránkách sokola Libeň. Placení oddílových 140 Kč přímo na schůzkách zůstává beze změny.
  4. Sokol pořádá řadu akcí pro své členy i veřejnost během roku, ale jejich realizace se neobejde bez spousty pomocníků, kteří přinesou židle nebo rozdávají dětem razítka. Bývalo tradicí, že cvičenci pomáhali cvičitelům s organizací, ale poslední dobou tato tradice dosti upadla. Pánové, udělejte si čas a přijďte nám alespoň někdy pomoci. Všichni jsme sokolové a společně dokážeme dělat věci, které jiní obdivují. Děkujeme.

Součásti dokumentu:

Informace se týká oddílů: Starší žáci, VEVERKY a JILM